Centrální vysavač, se kterým vás bude vysávání bavit

Centrální vysavač, se kterým vás bude vysávání bavit

Potřebujete kvalitní a cenově dostupný vysavač, který vám bude sloužit několik desítek let a nepřipraví vám žádné nepříjemné překvapení v podobě „skrytých“ provozních nákladů? Vsaďte na centrální vysavač od kanadské společnosti Allegro a dost možná vás začne vysávání bavit. Přístroj se pyšní bezúdržbovým a samočistícím filtračním systémem Fibro-Tex Filtration Systems, který je zárukou spolehlivého chodu. Funguje na bázi silného cyklonového větru, který vysáté nečistoty tlačí do spodní části sběrné nádoby. Jakmile s vysáváním skončíte, spadne filtrační membrána dolů a oklepe všechny zbylé prachové částice. Přístroj se tak automaticky připraví na další vysávání.

Kvalitní kanadská ocel vydrží navěky

Centrální vysavače Allegro jsou známé svou vysokou kvalitou zpracování. Výrobce si zakládá na odolnosti a dlouhé životnosti a právě proto osazuje vysavačové jednotky pouze prvotřídními celokovovými motory AMETEK. Plasty, které by byly náchylné k prasknutí a deformacím, však nenajdete ani v ostatních částech zařízení. Vysavač se vyrábí pouze z kvalitní legované kanadské oceli, a na plášť je poskytnuta doživotní záruka.

Levnější a praktičtější než běžné vysvače

Díky centrálními vysavači ušetříte spoustu drahocenného času, ale také peněz. Nebudete muset investovat do přístrojů, které vám po několika málo letech vypoví službu a navíc pravidelně kupovat drahé filtry a sáčky. úspora se projeví také na nižší spotřebě energie. Allegro, to je léty prověřená kvalita, která si vysloužila uznání na celém světě. Na všechny typy přístrojů poskytuje výrobce prodlouženou záruku 5 let a zázemí profesionálního servisního týmu.

Publikováno: 17. 04. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: cenrální vysavač | centrální vysavač allegro | vysavač allegro