Softub: Unikátní vířivka, která nabízí víc, než na co jste zvyklí

Softub: Unikátní vířivka, která nabízí víc, než na co jste zvyklí

Pohráváte si s myšlenkou na pořízení vlastí vířivky? Představte si, že nebudete muset docházet do wellness centra a dopřejete si relaxační koupel kdykoliv se vám zamane. Krásná představa, nemyslíte? Ale po kterém modelu sáhnout, když jich je na trhu tolik? Toužíte-li po originálním kousku, který je v mnoha ohledech lepší než zavedený standard, vsaďte na inovativní řešení luxusní vířivky Softub. Prozradíme vám několik pádných důvodů, proč by vaše volba měla padnout na ni!

Proč si pořídit Softub?

Mobilita

Softub se pyšní lehkou konstrukcí a velmi snadnou instalací. V podstatě jde o jedinou skutečně mobilní vířivku na trhu.

Tichý chod

Díky speciální technologii Whisper patří Softub mezi nejtišší vířivky na světě. Navíc je vyrobena z polybond pěny, která nepřenáší vibrace.

Úsporný charakter

Vířivka Softub dokáže efektivně využít odpadní teplo, které využívá k ohřevu filtrované vody. Pro vás to znamená jediné – úporný provoz.

Odolnost

Vnější potah z LeatherTexu (který je, mimochodem, velmi atraktivní) hravě odolá všem vlivům počasí. Ať si mrzne nebo naopak prudce svítí slunce – vířivka Softub vydrží jako nová opravdu dlouho.

Efektivní filtrace

Softub disponuje mechanickým filtrem se speciálním ozonátorem. Ten se stará o intenzivní čištění a zajišťuje trvale křišťálovou vodu.

Flexibilita a komfort

Díky unikátnímu kulatému tvaru je sezení maximálně pohodlné a bezbariérové. Vířivka nabízí spoustu pohodlí pro nohy i tělo. Měkká, ale přesto stabilní Polybond pěna má nepřekonatelné vlastnosti - budete se cítit skvěle v libovolné poloze. Vířivku lze kdykoliv přestěhovat na jiné místo.

Design

Unikátní designové zpracování posouvá Softub na pozici atraktivního prvku, na který se budete rádi koukat. V případě této vířivky skutečně nejde jen o kvalitu, ale také pořádnou porci stylového designu. softub

Vyberte si ze tří modelů

Softub je k mání ve třech provedeních, které se liší kapacitou. Chcete-li vířivku jen pro sebe, případně ji budete sdílet s partnerem, zvolte kompaktní model Sportster 140. Relaxaci pro 3 až 4 osoby nabízí model Legend 220. A pro ty nejnáročnější, zase model Resort 300+ s kapacitou až pro 6 osob. Chcete se o inovativní vířivce, která se vymyká šedému průměru, dozvědět více? Zamiřte na www.softub-spa.cz nebo rovnou zamiřte do showroomu ve Štěrboholech.

Publikováno: 23. 03. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: softub | vířivka softub recenze