Cesta k perfektnímu spánku vede přes kvalitní matraci

Cesta k perfektnímu spánku vede přes kvalitní matraci

Trápí vás bolesti hlavy, páteře a celková únava? Příčinu hledejte ve svém spánku. Nezáleží na jeho délce, ale spíše na kvalitě. Můžete naspat „předepsaný“ počet hodin, ale pokud si nedopřejete adekvátní pohodlí, nikdy se nebudete cítit stoprocentně fit. Spánek je předmětem mnoha vědeckých studií a přesto, že vědci stále bádají nad některými jeho aspekty, shodli se na tom, že jeho kvalita spočívá v celé řadě aspektů. Patří mezi ně prostředí, ve kterém usínáme a především kvalita matrace.

Nepodceňujte kvalitu matrace, vaše tělo vám poděkuje

Jak je to dlouho, co jste si pořídili stávající matraci? Pět, deset, nebo dokonce patnáct let? Technologie se neustále vyvíjí a moderní matrace nabízí mnohem větší komfort než kdysi. A vzhledem k tomu, že na posteli strávíme přibližně jednu třetinu života, nevyplácí se na matraci šetřit. Chcete-li se konečně pořádně vyspat, preferujte kvalitu před nejlevnější nabídkou. Na druhou stranu platí, že nejdražší neznamená nejlepší – stačí se trochu porozhlédnout a najdete špičkové matrace za přijatelnou cenu. Příkladem budiž česká značka Ostaš.

České matrace vás potěší svými vlastnostmi i cenou

Tuzemský výrobce se výrobou matrací zabývá mnoho let a intenzivně se věnuje inovacím ve vlastních produkčních centrech. Nabízí pestrý výběr rozměrových matrací, ale také matrace na míru. Ty se vyznačují atypickými rozměry, které zapadnou do vaší postele, ale také specifickým provedením dle anatomie vašeho těla. Matrace 1+1 zdarma

Chcete ušetřit? K jedné matraci dostanete další zdarma

Matrace Ostaš jsme si nevybrali náhodou. Předpokládáme, že nebudete kupovat jediný kus a jistě vás potěší akce s názvem matrace 1+1. Za cenu jediného kusu dostanete další navíc. Slevová akce matrace 1+1 zdarma se nevztahuje na celý sortiment, ale pouze na vybrané modely. Naštěstí na ty, o které zákazníci jeví největší zájem. Tak co vy na to? Dáte vale rozlámaným zádům a dalším zdravotním potížím, které jsou výsledkem nezdravého spánku? Pořiďte si matraci, na které se konečně vyspíte „dorůžova“. Odborníci z firmy Ostaš vám s výběrem rádi pomohou a doporučí optimální model.

Publikováno: 28. 10. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: matrace 1+1 zdarma | matrace ostaš