Proč je dobré se pojistit?

Proč je dobré se pojistit?

V životě je jisté snad jen to, že není jisté vůbec nic. Téměř jistě jste už někdy zažili situace, které byste raději vymazali – jako špatný film, jenž si nepotřebujete znovu připomínat. Jenomže to bohužel nejde. Co však možné je, je zmírnění dopadů téměř všech potenciálních katastrof. Pojištění rozhodně není zbytečné, jen si musíte umět vybrat správný produkt.

Proč si sjednat životní pojištění?

Výpadek nebo snížení příjmů není nikdy příjemný, ale v kontextu dnešní doby je taková situace ještě o něco horší. Naštěstí existuje životní pojištění. Mělo by zajímat každého, kdo nedisponuje dostatečně vysokým pasivním příjmem. Pokud vás děsí představa, že jednoho dne budete v pracovní neschopnosti a nebudete mít z čeho uhradit splátku hypotéky, příliš se sjednáním životního pojištění nemeškejte. Výhodné podmínky nabízí například pojišťovna Allianz. S nastavením životního pojištění si nechte poradit od specialisty. Navštivte Allianz Ostrava centrum, kde vás přivítá Kristina Krejčí se svým týmem a nechte si připravit individuální návrh na míru vašim skutečným potřebám. Díky skvělým vyjednávacím schopnostem dosáhnete na výhodné sazby.

Hodit se můžou i další druhy pojištění

Allianz pojišťovna Ostrava samozřejmě nabízí i jiné typy pojistných produktů. Kromě „životka“ se vyplatí zvážit také pojištění majetku – tedy domácnosti a nemovitosti, případně dalších cenných věcí. Kromě toho, že ochráníte svůj dům a to, co se v něm nachází, získáte pocit bezpečí – a ten je k nezaplacení. V Allianz Ostrava navíc najdete experty na pojištění firemních vozidel. V širokém portfoliu nechybí pojištění podnikatelů a cestovní pojištění. Chcete-li se o možnostech pojištění Ostrava u konzultantů Allianz pojišťovny dozvědět více, zamiřte na stránky manažerky týmu kristina-krejci.cz. Momentálně se stará o více jak 2400 smluv od klientů z celé republiky.

Publikováno: 03. 10. 2022

Kategorie: Uncategorized

Autor: Adam