Chcete bydlet u moře? Pořiďte si nemovitost ve Španělsku!

Chcete bydlet u moře? Pořiďte si nemovitost ve Španělsku!

U moře by chtěl bydlet téměř každý. Zeptejte se svých nejbližších, spolupracovníků, souseda... Většina lidí by neváhala a měnila tuhé zimy za prosluněnou pláž bez mrknutí oka. Máte stejný názor na věc? Tak proč s tím něco neuděláte? Stačí se poohlédnou po příhodné nemovitosti, vyřídit formality a sbalit si kufry... Tak jednoduché to sice není, ale na druhou stranu ani příliš složité. Češi mají o nemovitosti v přímořských lokalitách zájem a na špici se drží reality ve Španělsku. Jednak proto, že v je tam o celý rok příjemné klima, ale také z mnoha dalších důvodů.

Investice do španělských realit se vrací velmi rychle

Předpokládejme, že zatím nemáte možnost trvalého přesunu a budete svou nemovitost využívat k občasné rekreaci a k pronájmu. Za jak dlouho se vám investice vrátí? Cenu předpokládaného týdenního nájemného vynásobte čtyřiceti. Právě tolik týdnů trvá ve Španělsku sezóna. S trochou štěstí se vám peníze vrátí do pěti let a pak se dostanete do černých čísel.

Které oblasti „táhnou“ nejvíce?

Španělsko je poměrně rozlehlá země a některé lokality jsou turisticky zajímavější než ostatní. K nejvyhledávanějším oblastem patří oblasti Costa Blancy a Santa Pola. Atraktivní je zejména okolí měst Torrevieja a Alicante, kde se nachází množství kvalitních golfových hřišť.

Španělsko je jako stvořené na penzi

Už jste přemýšleli nad tím, kde budete trávit důchodový věk? Do Španělska jezdí senioři za zdravým ovzduším, bahenními lázněmi i celkovou pohodou a klidem. Investice do reality Španělsko určitě nebudete litovat – až se dostanete do penze, přijde vám apartmán, dům nebo vilka kousek od pobřeží vhod.

Kdo vám se pořízením nemovitosti ve Španělsku pomůže?

Odborníky na španělské reality najdete ve společnosti MIA Reality. Makléři vám pomohou se všemi administrativními procesy a postarají se o to, aby koupě proběhla bez zbytečných průtahů. Aktuální nabídku a další informace najdete na www.miareality.cz.

Publikováno: 03. 12. 2016

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: nemovitost ve španělsku | reality španělsko