Chcete přestat kouřit? Přečtěte si o terapii s až 80% úspěšností!

Chcete přestat kouřit? Přečtěte si o terapii s až 80% úspěšností!

Kouření škodí zdraví, to ví přece každý. Způsobuje rakovinu, snižuje plodnost a má množství dalších neduhů. Přesto v České republice kouří přes dva miliony obyvatel, což je v průměru každý pátý. Pokud do skupiny závislých patříte i vy a hledáte způsob, jak se sebevražedného zlozvyku zbavit, rozhodně nepřestávejte číst. Přestože jste možná bezúspěšně vyzkoušeli několik různých metod, ta následující by vám mohla opravdu pomoct. Už jste slyšeli o biorezonanci? Kromě detoxikace a hubnutí se používá také při odvykání kouření.

Nenechte cigaretu, aby vám organizovala život

Kouření je vysoce návykové a není snadné se ho zříct. Kuřáci jsou doslova otroky své neřesti, protože cigareta rozhoduje o tom, jak stráví čas. A když hladina nikotinu klesne na kritickou hranici, dostaví se nepříjemné abstinenční příznaky. Což není ani zdaleka tak hrozné jako fakt, že každý den v České republice zemře na následky kouření kolem 60 lidí. Jedná se o různé formy rakoviny, onemocnění ovlivněné degenerací buněk či předčasné stárnutí. Důvodů, proč přestat kouřit, je víc než dost, nemyslíte?

Co je biorezonance?

Biorezonance je praktická aplikace kvantové fyziky. Tato neinvazivní a naprosto nenásilná metoda probíhá pomocí speciálního přístroje na biofyzikálním principu. Stimuluje organismus prostřednictvím elektromagnetických frekvenčních vzorků, nemá vedlejší účinky a mohou ji podstoupit lidé všech věkových skupin. Velkou výhodou odbourávání závislosti na kouření pomocí biorezonance je absence jakýchkoliv chemikálií. Přístroj pracuje s tzv. energetickým potenciálem klienta, a proto jsou terapie „ušity na míru“. Délka terapeutického sezení je 120 min. a úspěšnost dosahuje až 80 %. Přestože nedostanete žádné nikotinové náhražky, chuť na cigaretu by měla zmizet. Jak přestat kouřit již víte. Co s tím uděláte, je na vás. Chcete se o biorezonanci dozvědět více? Informace najdete na www.bodyrestart.cz.

Publikováno: 14. 07. 2017

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: biorezonance kouření | jak přestat kouřit