Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Chcete přestat kouřit? Přečtěte si o terapii s až 80% úspěšností!

Kouření škodí zdraví, to ví přece každý. Způsobuje rakovinu, snižuje plodnost a má množství dalších neduhů. Přesto v České republice kouří přes dva miliony obyvatel, což je v průměru každý pátý. Pokud do skupiny závislých patříte i vy a hledáte způsob, jak se sebevražedného zlozvyku zbavit, rozhodně nepřestávejte číst. Přestože jste možná bezúspěšně vyzkoušeli několik různých metod, ta následující by vám mohla opravdu pomoct. Už jste slyšeli o biorezonanci? Kromě detoxikace a hubnutí se používá také při odvykání kouření.

Nenechte cigaretu, aby vám organizovala život

Kouření je vysoce návykové a není snadné se ho zříct. Kuřáci jsou doslova otroky své neřesti, protože cigareta rozhoduje o tom, jak stráví čas. A když hladina nikotinu klesne na kritickou hranici, dostaví se nepříjemné abstinenční příznaky. Což není ani zdaleka tak hrozné jako fakt, že každý den v České republice zemře na následky kouření kolem 60 lidí. Jedná se o různé formy rakoviny, onemocnění ovlivněné degenerací buněk či předčasné stárnutí. Důvodů, proč přestat kouřit, je víc než dost, nemyslíte?

Co je biorezonance?

Biorezonance je praktická aplikace kvantové fyziky. Tato neinvazivní a naprosto nenásilná metoda probíhá pomocí speciálního přístroje na biofyzikálním principu. Stimuluje organismus prostřednictvím elektromagnetických frekvenčních vzorků, nemá vedlejší účinky a mohou ji podstoupit lidé všech věkových skupin.

Velkou výhodou odbourávání závislosti na kouření pomocí biorezonance je absence jakýchkoliv chemikálií. Přístroj pracuje s tzv. energetickým potenciálem klienta, a proto jsou terapie „ušity na míru“. Délka terapeutického sezení je 120 min. a úspěšnost dosahuje až 80 %. Přestože nedostanete žádné nikotinové náhražky, chuť na cigaretu by měla zmizet.

Jak přestat kouřit již víte. Co s tím uděláte, je na vás. Chcete se o biorezonanci dozvědět více? Informace najdete na www.bodyrestart.cz.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Myslím si, že pokud chce člověk přestat s kouřením tak by to měl zvládnout sám. Zavislost je sice mrcha, ale všechno jde když chce. Sám jsem na dost dlouhou dobu přestal ze dne na den, když žena otěhotněla a přestala, tak jsem ji chtěl podpořit a vydrželi jsme to. Je Pravda, že já jsem se vrátil ke kouření, ale mám elektronickou cigaretu vapour 2, což je lehčí forma cigarety vzhledem k tomu že nemám s nikotinem je to pro můj pocit mít něco v prstech a vdechovat, ale žena už se k tomu nevrátila. Je to všechno o tom jak se k tomu člověk postaví, nepovažuji se za nekuřáka ale ani typického kuřáka.