Sklo v interiéru: K moderní domácnosti neodmyslitelně patří

Sklo v interiéru: K moderní domácnosti neodmyslitelně patří

Sklo mělo v interiérovém designu vždy místo, nicméně až v posledních letech zažívá jakousi renesanci. Momentálně patří mezi nejoblíbenější materiály vůbec a začíná se objevovat i na místech, kde bychom ho ještě před časem vůbec nečekali. V moderní domácnosti mohou skleněné prvky umocnit celkovou atmosféru a dodat interiéru na vzdušnosti. Ať už bydlíte v bytě nebo rodinném domku, inspirujte se v následujících odstavcích a dopřejte svému domovu trochu něco nového.

Skleněné obklady a grafosklo

Chcete-li, aby se vaše domácnost nesla v duchu posledních trendů, zaostřete na skleněné obklady. Zbavte se starých obkladů, které hyzdí jinak pěknou kuchyňskou linku a vyměňte je za skleněnou alternativu z bezpečnostního sklad o tloušťce 4 – 6 mm. Obklady ze skla nejenže skvěle vypadají (můžete si je nechat vyrobit v téměř jakémkoliv odstínu), ale zároveň jsou i praktické. Velmi snadno se udržují a mají antialergenní vlastnosti. skleneny_obklad Do kuchyně i koupelny se hodí také grafosklo. Stačí si vybrat některý z tisíců motivů a kochat se designem, který harmonicky zapadne do stávajícího koloritu interiéru... Grafosklo se vyrábí z kaleného skla je cca 7 x pevnější než běžné sklo. O bezpečnost nemusíte mít strach, grafosklo hravě odolá škrábancům i přímému nárazu.

Ze skla lze vyrobit téměř vše...

Obklady ovšem přehlídka skleněných prvků teprve začíná. Stylově a vkusně vypadají menší skleněné police, ale také velké skleněné posuvné dveře, sprchový kout, markýzy, zábradlí či stěny. V podstatě záleží jen na tom, zda sklo pojmete jako decentní doplněk, nebo dominantu. posuvne_dvere_dorma Inspirovat se můžete na www.bpglass.cz – prezentaci sklenářství B&P Glass, které vyrábí kompletní sortiment skleněných produktů. Ať už máte spadeno na zrcadlo, police, obklady nebo třeba skleněnou stěnu a sprchový kout, nechte si poradit od profesionálů. Sklenáři se postarají o kompletní realizaci i montáž u vás doma. S výrobou mají dlouholeté zkušenosti a zajistí pro vás také pozáruční servis.

Publikováno: 12. 04. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: grafosklo | skleněné obklady | skleněné posuvné dveře | sklo v interiéru