Chcete ušetřit? Povolejte do zbraně mola...Slevomola!

Všude dobře, doma nejlépe. Známé přísloví zná opravdu každý, ale v praxi je to přeci jen trochu jinak. Většina z nás totiž využije každou příležitost, jak se alespoň na pár dní dostat ze stereotypního koloběhu. A nejde jen o dovolenou ve vyhlášeném hotelu někde u moře – neméně příjemné jsou i obyčejné víkendové pobyty na horách. Otázkou však je, kde na tyhle legrácky brát? Inkaso se samo nezaplatí, jídlo je stále dražší a to, co nám zbude, většinou odkládáme na „horší“ časy. Hodila by se nějaká šikovná sleva, co vy na to?

Vyberte si z bohaté nabídky pobytů a zájezdů za směšné ceny

A když sleva, tak rozhodně ne v rámci několika set korun. Sleva v desítkách procent nebo rovnou polovina původní ceny už by rozhodně stála za pozornost. A právě takové slevy nabízí nejrůznější slevové portály. Vystopovat tu pravou ovšem zabere poměrně dost času, a právě proto se je vyplatí sledovat na některém z agregátorů. Jedním z nich je i populární Slevomol.cz, na kterém je vždy k mání několik tisíc slev, při čemž slevových nabídek na pobyty a zájezdy je vždy několik set. Výběr je opravdu bohatý a na své si přijdou úplně všichni. Slevomol nabízí přehlednou kategorizaci, která hledání vhodné slevy výrazně usnadňuje. Ať už vás láká Česko, Slovensko nebo exotičtější destinace, vždy je z čeho vybírat.

Nejlepší slevy na jednom místě

Slevomol soustředí slevy z nejvýznamnějších českých slevových portálů jako je Slevomat, Vykupto, Zapakatel či Sleva dne, které jsou zárukou velmi nízké ceny a vysoké kvality služeb. Můžete je jednoduše filtrovat dle ceny, a dalších kritérií a rychle se tak dopracovat k tomu, co skutečně hledáte. Velmi užitečnou funkcí je i hlídač slev, díky kterému vám budou chodit vybrané nabídky přímo na mail. Se Slevomolem se jednoduše dostanete na dovolenou i několikrát za rok. A to jde, ne?

Publikováno: 21. 02. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: slevomat | slevomol | slevové servery | slevy na pobyty | slevy na zájezdy | vykupto