Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Slevy

Chcete ušetřit? Povolejte do zbraně mola…Slevomola!

Všude dobře, doma nejlépe. Známé přísloví zná opravdu každý, ale v praxi je to přeci jen trochu jinak. Většina z nás totiž využije každou příležitost, jak se alespoň na pár dní dostat ze stereotypního koloběhu. A nejde jen o dovolenou ve vyhlášeném hotelu někde u moře – neméně příjemné jsou i obyčejné víkendové pobyty na horách. Otázkou však je, kde na tyhle legrácky brát? Inkaso se samo nezaplatí, jídlo je stále dražší a to, co nám zbude, většinou odkládáme na „horší“ časy. Hodila by se nějaká šikovná sleva, co vy na to?

Vyberte si z bohaté nabídky pobytů a zájezdů za směšné ceny

A když sleva, tak rozhodně ne v rámci několika set korun. Sleva v desítkách procent nebo rovnou polovina původní ceny už by rozhodně stála za pozornost. A právě takové slevy nabízí nejrůznější slevové portály. Vystopovat tu pravou ovšem zabere poměrně dost času, a právě proto se je vyplatí sledovat na některém z agregátorů. Jedním z nich je i populární Slevomol.cz, na kterém je vždy k mání několik tisíc slev, při čemž slevových nabídek na pobyty a zájezdy je vždy několik set. Výběr je opravdu bohatý a na své si přijdou úplně všichni. Slevomol nabízí přehlednou kategorizaci, která hledání vhodné slevy výrazně usnadňuje. Ať už vás láká Česko, Slovensko nebo exotičtější destinace, vždy je z čeho vybírat.

Nejlepší slevy na jednom místě

Slevomol soustředí slevy z nejvýznamnějších českých slevových portálů jako je Slevomat, Vykupto, Zapakatel či Sleva dne, které jsou zárukou velmi nízké ceny a vysoké kvality služeb. Můžete je jednoduše filtrovat dle ceny, a dalších kritérií a rychle se tak dopracovat k tomu, co skutečně hledáte. Velmi užitečnou funkcí je i hlídač slev, díky kterému vám budou chodit vybrané nabídky přímo na mail. Se Slevomolem se jednoduše dostanete na dovolenou i několikrát za rok. A to jde, ne?