Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Chcete vařit s radostí a ne z povinnosti?

Pustili jste se do rekonstrukce kuchyně, nechali si vyrobit praktickou linku a vybavili ji šikovnými vestavěnými skříněmi, ale stále se vám zdá, že ji něco chybí? Máte pocit, že příprava pokrmů stále není tak příjemným zážitkem, jak jste si ji od nové kuchyně slibovali? Nehledejte chybu v kuchyni, ale v potřebách, které k vaření využíváte. Jak je to už dlouho, co jste si udělali radost novým hrncem nebo pánví? V moderní kuchyni by kvalitní kuchyňské náčiní rozhodně nemělo chybět a právě proto jsme udělali malou exkurzi v sortimentu výrobce na slovo vzatého.

Společnost Tescoma není třeba představovat. Kuchyňské potřeby této značky patří k tomu nejlepšímu, co lze v tomto segmentu pořídit. Výrobky Tescoma najdete v každém lepším obchodě s kuchyňskými potřebami, ale stejně dobře je nakoupíte i z pohodlí domova v e-shopu, který je součástí webových stránek tescoma.cz.

Všechny pánve a nerezové hrnce jsou vyráběny tak, aby s nimi bylo možno vařit na plynovém, elektrickém, indukčním i keramickém sporáku. Nádobí Tescoma je k mání hned v několika modelových řadách a na své si přijdou nejen ti, kteří touží po kvalitní a zároveň cenově dostupné sadě (nádobí Presto a Practica), ale také milovníci luxusních kastrolů, které vynikají exkluzivním designem (nádobí Amila a Vision). K přípravě těstovin vám zase skvěle poslouží velké nerezové hrnce s cedící vložkou, nepřilnavá pánev, pinzeta a naběračka, na kterou nedá dopustit ani slavný kuchař Emanuele Ridi (nádobí Emanuele).

V moderní kuchyni se neobejdete ani bez starého dobrého papiňáku, který má ovšem v případě Tescomy ke „starému“ opravdu daleko. Tlakové hrnce Tescoma disponují praktickým mechanismem, který zvládnete ovládat i jednou rukou. Nadobro zboží vaše představy o nepraktickém tlakáči, u kterého hrozí permanentní nebezpečí výbuchu. V kuchyni, ve které vládne Tescoma, se vaří jedna radost.