Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Chystáte se na nákup své první erotické pomůcky?

Jednou to přijít muselo. Každý, kdo v posteli používá hračky, vám řekne, že bez nich je milování mnohem nudnější. Dokážou obohatit vztah, okořenit nudné milování a odhalit, jaké jsou vlastně vaše skutečné choutky.

Pořídit si erotické pomůcky není žádná slabost, spíše naopak. Po čase zevšední každý vztah a ten, kdo se snaží stereotyp v posteli řešit jinak než nevěrou si zaslouží uznání. Buďte takoví i vy!

V klidu si prostudujte sexshopy

Koupit si erotickou hračku je dnes jednoduché, máte možnost strávit dlouhé hodiny zkoumáním a čtením, k čemu se používají jednotlivé pomůcky. Klasikou, jako je dildo či vibrátor, určitě neuděláte chybu, ale klidně buďte hned napoprvé trochu odvážnější. Co se týče žen, v posledních letech jsou velmi populární tzv. womanizery. Muže potěší zase umělá vagína. Jestli hledáte hračku, s níž si užijí oba partneři různých pohlaví, vhod přichází například vakuová pumpa. To jsme ale jmenovali pouze základní pomůcky, každý dobrý sexshop toho nabídne mnohem více.

Objednejte tam, kde se chovají diskrétně

Erotické hračky má doma spousta lidí, ovšem málokdo o nich veřejně mluví. Stále jde tak trochu o tabu téma a zřejmě ani vy nechcete, aby někdo věděl, kde jste nakoupili. Proto si vyberte takový sexshop, jenž dbá na bezpečnost. Ideální je, když jsou zásilky posílány v neoznačených krabicích bez loga a odesilatelem je společnost s neutrálním názvem. Budete-li platit kartou, pozor také na to, jak bude společnost, jíž peníze posílána, identifikována v internetovém bankovnictví.

Jak máte tohle všechno vědět? Jednoduše. Když nějaký sexshop dbá na diskrétnost, rád se vám tím pochlubí.

Nenechte se odradit neúspěchem

Napoprvé budete možná zklamaní. Třeba první hračka nepřinese kýžený wow efekt, který by proměnil váš sexuální život. Minimálně ale vyzkoušíte něco nového, netradičního, zajímavého. Lépe poznáte svého partnera či partnerku a možná už další hračku vyberete společně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *