Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Bestseller letošních Vánoc – dupačky pro dospělé

Vzpomínáte si ještě na své dětství? Nemáme na mysli nekonečné sledování kreslených seriálů a první lásky na základce. Dokonce ani ty „skutečné“ na střední. Dokážete si vzpomenout na to, jak vám bylo dobře v peřince? Ničím nerušený spánek narušila jen pravidelná dodávka sunaru či mléka přímo od zdroje. A zimu? Tu skutečnou nikdo z nás nezažil – maminky nám přece navlékly teplé dupačky. Jó miminka, ty se maj. A jsou to právě dupačky, které nepokrytě závidíme svým potomkům, když sledujeme klesající rtuť na venkovním teploměru. Vrátit se tak do dětských let a moct si alespoň na chvíli obléct ty hřejivé dupačky…

Zpátky do děstkých let

Jeden z největších internetových obchodů s dárky – darkyla.cz – není třeba představovat. Za prvé jsme vás už o rozsáhlém sortimentu několikrát informovali a za druhé…kdo by Dárkylu neznal. Nebo snad zníte jiný e-shop, který skladuje téměř 40.000 dárků všeho druhu? Ale k věci. Na originální dárky jsme si už na darkyla.cz zvykli, ovšem málokdo z nás tušil, že jsou ve zdejších virtuální regálech k mání i dupačky pro dospělé. Skutečně, nevymýšlíme si!

Dobrá, nejde o dupačky v pravém slova smyslu, ovšem co jiného vám fleecová kombinéza, do které se leze úplně stejně, jako do dupaček, připomíná? Ryze český výrobek (vlastenci jásají) vás zahřeje na cestách i doma u televize. Jde o dárek, ve kterém budete jednoduše vypadat cool, zrovna jako přerostlé miminko. A zima? Ta nemá šanci! Dárkyle se zase něco povedlo, stylovější dárky pro ženy, muže, děti…byste jen těžko pohledali.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • dupačky jsou super. mám jedny od fakita a jedny lazzzy, jsou víceméně stejné, jen ty od fakita stály půlku. hold za chyby se platí 🙂

    • Jak je to s tím fakit.cz? funguje ten shop vůbec? Nejsou tam žádné obrázky. Ale ty ceny jsou pěkné, asi bych si i jedny koupil.
      Kupoval jsem nedávno odsud: http://dupacky-pro-dospely.cz/ a dlouho jsem se rozmýšlel, jestli za to dát takové peníze. Kdybych věděl o Fakit, tak koupím ty.