Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dárky

Bestseller letošních Vánoc – dupačky pro dospělé

Vzpomínáte si ještě na své dětství? Nemáme na mysli nekonečné sledování kreslených seriálů a první lásky na základce. Dokonce ani ty „skutečné“ na střední. Dokážete si vzpomenout na to, jak vám bylo dobře v peřince? Ničím nerušený spánek narušila jen pravidelná dodávka sunaru či mléka přímo od zdroje. A zimu? Tu skutečnou nikdo z nás nezažil – maminky nám přece navlékly teplé dupačky. Jó miminka, ty se maj. A jsou to právě dupačky, které nepokrytě závidíme svým potomkům, když sledujeme klesající rtuť na venkovním teploměru. Vrátit se tak do dětských let a moct si alespoň na chvíli obléct ty hřejivé dupačky…

Zpátky do děstkých let

Jeden z největších internetových obchodů s dárky – darkyla.cz – není třeba představovat. Za prvé jsme vás už o rozsáhlém sortimentu několikrát informovali a za druhé…kdo by Dárkylu neznal. Nebo snad zníte jiný e-shop, který skladuje téměř 40.000 dárků všeho druhu? Ale k věci. Na originální dárky jsme si už na darkyla.cz zvykli, ovšem málokdo z nás tušil, že jsou ve zdejších virtuální regálech k mání i dupačky pro dospělé. Skutečně, nevymýšlíme si!

Dobrá, nejde o dupačky v pravém slova smyslu, ovšem co jiného vám fleecová kombinéza, do které se leze úplně stejně, jako do dupaček, připomíná? Ryze český výrobek (vlastenci jásají) vás zahřeje na cestách i doma u televize. Jde o dárek, ve kterém budete jednoduše vypadat cool, zrovna jako přerostlé miminko. A zima? Ta nemá šanci! Dárkyle se zase něco povedlo, stylovější dárky pro ženy, muže, děti…byste jen těžko pohledali.

2 komentářů

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • dupačky jsou super. mám jedny od fakita a jedny lazzzy, jsou víceméně stejné, jen ty od fakita stály půlku. hold za chyby se platí 🙂

    • Jak je to s tím fakit.cz? funguje ten shop vůbec? Nejsou tam žádné obrázky. Ale ty ceny jsou pěkné, asi bych si i jedny koupil.
      Kupoval jsem nedávno odsud: http://dupacky-pro-dospely.cz/ a dlouho jsem se rozmýšlel, jestli za to dát takové peníze. Kdybych věděl o Fakit, tak koupím ty.