Bestseller letošních Vánoc - dupačky pro dospělé

Bestseller letošních Vánoc - dupačky pro dospělé

Obsah článku:
  1. Zpátky do děstkých let

Vzpomínáte si ještě na své dětství? Nemáme na mysli nekonečné sledování kreslených seriálů a první lásky na základce. Dokonce ani ty „skutečné“ na střední. Dokážete si vzpomenout na to, jak vám bylo dobře v peřince? Ničím nerušený spánek narušila jen pravidelná dodávka sunaru či mléka přímo od zdroje. A zimu? Tu skutečnou nikdo z nás nezažil – maminky nám přece navlékly teplé dupačky. Jó miminka, ty se maj. A jsou to právě dupačky, které nepokrytě závidíme svým potomkům, když sledujeme klesající rtuť na venkovním teploměru. Vrátit se tak do dětských let a moct si alespoň na chvíli obléct ty hřejivé dupačky...

Zpátky do děstkých let

Jeden z největších internetových obchodů s dárky – darkyla.cz – není třeba představovat. Za prvé jsme vás už o rozsáhlém sortimentu několikrát informovali a za druhé...kdo by Dárkylu neznal. Nebo snad zníte jiný e-shop, který skladuje téměř 40.000 dárků všeho druhu? Ale k věci. Na originální dárky jsme si už na darkyla.cz zvykli, ovšem málokdo z nás tušil, že jsou ve zdejších virtuální regálech k mání i dupačky pro dospělé. Skutečně, nevymýšlíme si!

Dobrá, nejde o dupačky v pravém slova smyslu, ovšem co jiného vám fleecová kombinéza, do které se leze úplně stejně, jako do dupaček, připomíná? Ryze český výrobek (vlastenci jásají) vás zahřeje na cestách i doma u televize. Jde o dárek, ve kterém budete jednoduše vypadat cool, zrovna jako přerostlé miminko. A zima? Ta nemá šanci! Dárkyle se zase něco povedlo, stylovější dárky pro ženy, muže, děti...byste jen těžko pohledali.

Publikováno: 24. 10. 2012

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: dárek | dárky pro ženy | dárky. darkyla.cz