Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? Stavební firmu vybírejte svědomitě!

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat? V tom případě věnujte dostatek času výběru stavební firmy, které realizaci svého vysněného bydlení svěříte. Neorientujte se pouze podle ceny, ale vsaďte na reference, které vypovídají o kvalitě práce. Investice do bydlení není tak jako tak malá a počáteční úspora vás se může v konečném součtu stát mnohem více. A nejde jen o peníze, ale také stres a spoustu nepříjemností, na které fušersky odvedená práce nenechá dlouho čekat. Přestaňme však malovat čerta na zeď a zaměřme se na firmy, na které se můžete spolehnout.

BOBOX – stavební firma, které můžete důvěřovat

Nemáte-li v okruhu známých nikoho, kdo by vám mohl doporučit prověřenou stavební firmu, se kterou má dobré zkušenosti, nevadí. Vsaďte na stavební firmu BOBOX (obchodní název společnosti DANĚ A FINANCE s.r.o.), která na trhu působí patnáctým rokem. Prosperující společnost garantuje kvalitně odvedenou práci za příjemné ceny a má bohaté zkušenosti se získáváním evropských dotací. Na rozdíl od mnoha jiných stavebních firem nabízí kompletní servis, který zahrnuje všechny činnosti vytvořením projektu počínaje a realizací na klíč konče.

BOBOX, to je tým sehraných profesionálů, kteří vám pomohou s prvotním návrhem a vytvoří pro vás 3D vizualizaci, zpracují energetický audit a postarají se o další související práce. Provedou kvalitní betonáž, hrubou stavbu nebo kompletní realizaci objektu od A do Z. Rozsah prací závisí na vašich požadavcích a ať už se na BOBOX obrátíte z jakéhokoliv důvodu, vždy budete spokojeni.

Zmínili jsme, že spolehlivou stavební firmu poznáte na základě referencí. BOBOX má na kontě nespočet realizovaných zakázek a v minulosti se podílela také na výstavbě čtyř set rodinných domů pro předního českého developera. Reference si můžete prohlédnout na webu www.bobox.cz.

Potřebujete lešení? Máte ho mít a to o polovinu levněji!

V rámci širokého spektra služeb, které BOBOX nabízí, můžete využít také pronájem lešení a šest metrů vysoké hliníkové věže. Pronájem lešení je momentálně v akci, díky které můžete ušetřit až polovinu původní ceny. Doprava na místo určení, montáž a demontáž jsou samozřejmostí.

Rozhodnutí je na vás, ale v případě firmy BOBOX rozhodně nešlápnete vedle. Chcete-li bydlet lépe, máte šanci.