Máte v hledáčku nový mobil? Prozradíme vám, kde je nejlevnější!

Máte v hledáčku nový mobil? Prozradíme vám, kde je nejlevnější!

Pro většinu z nás je při výběru nového mobilního telefonu důležité nejen to, který model má výkonnější procesor a více aplikací, ale také fakt, za jakou cenu je u kterého prodejce k mání. Pokud se i vy nemůžete rozhodnout, zda zvolit levnější Samusng Galaxy SIII na úkor prestižnějšího iPhone 5, případně už svého kandidáta máte, ale nevíte, který z prodejců ho nabízí nejlevěji, máme pro vás dobrou zprávu. Zcela jistě ho najdete na známém srovnávači Srovnáme.cz.

Proč srovnávat na Srovnáme.cz?

Projekt Srovnáme.cz byl na českém internetu prvním svého druhu a již v době svého vzniku nabízel mnohem více funkcí než ostatní porovnávací weby. Co od něj můžete čekat a proč vybírat mobilní telefony právě zde? Srovnáme.cz obsahuje neskutečně pestrý výběr spotřební elektroniky, ale i další sortiment jako jsou léky, knihy nebo třeba erotické pomůcky. Vraťme se však k mobilním telefonům, protože právě zde najdete prakticky všechny modely, které jsou na našem trhu dostupné.

Cena hraje prim, ale zvažte i to, u koho nakoupíte

Primárním účelem webu je sice porovnání cenových nabídek od prodejců, kteří jsou v rámci služby registrováni, ale ve skutečnosti toho portál nabízí mnohem více. Součástí je detailní popis vybraného typu telefonu, názory ze strany uživatelů, kteří si ho již zakoupili nebo vyzkoušeli, fotografie a nechybí ani reference na prodejce, kteří ho nabízí. A jsou to právě ohlasy na e-shopy, které byste rozhodně neměli podcenit. Na Srovnáme.cz sice vesměs působí pouze prověření prodejci, ovšem v praxi se jejich přístup liší a nemusel by vám vyhovovat. Díky srovnání cen zboží můžete skutečně výrazně ušetřit. Ceny mobilních telefonů se často liší velmi výrazně, často v řádu několika desítek procent. V případě dražších modelů, jejichž cena se pohybuje kolem deseti tisíc korun, lze ušetři až několik tisíc. A to už přece stojí za zvážení, u kterého prodejce nakoupíte. Foto: srovname.cz