Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Elektronika

Máte v hledáčku nový mobil? Prozradíme vám, kde je nejlevnější!

Pro většinu z nás je při výběru nového mobilního telefonu důležité nejen to, který model má výkonnější procesor a více aplikací, ale také fakt, za jakou cenu je u kterého prodejce k mání. Pokud se i vy nemůžete rozhodnout, zda zvolit levnější Samusng Galaxy SIII na úkor prestižnějšího iPhone 5, případně už svého kandidáta máte, ale nevíte, který z prodejců ho nabízí nejlevěji, máme pro vás dobrou zprávu. Zcela jistě ho najdete na známém srovnávači Srovnáme.cz.

Proč srovnávat na Srovnáme.cz?

Projekt Srovnáme.cz byl na českém internetu prvním svého druhu a již v době svého vzniku nabízel mnohem více funkcí než ostatní porovnávací weby. Co od něj můžete čekat a proč vybírat mobilní telefony právě zde?

Srovnáme.cz obsahuje neskutečně pestrý výběr spotřební elektroniky, ale i další sortiment jako jsou léky, knihy nebo třeba erotické pomůcky. Vraťme se však k mobilním telefonům, protože právě zde najdete prakticky všechny modely, které jsou na našem trhu dostupné.

Cena hraje prim, ale zvažte i to, u koho nakoupíte

Primárním účelem webu je sice porovnání cenových nabídek od prodejců, kteří jsou v rámci služby registrováni, ale ve skutečnosti toho portál nabízí mnohem více. Součástí je detailní popis vybraného typu telefonu, názory ze strany uživatelů, kteří si ho již zakoupili nebo vyzkoušeli, fotografie a nechybí ani reference na prodejce, kteří ho nabízí. A jsou to právě ohlasy na e-shopy, které byste rozhodně neměli podcenit. Na Srovnáme.cz sice vesměs působí pouze prověření prodejci, ovšem v praxi se jejich přístup liší a nemusel by vám vyhovovat.

Díky srovnání cen zboží můžete skutečně výrazně ušetřit. Ceny mobilních telefonů se často liší velmi výrazně, často v řádu několika desítek procent. V případě dražších modelů, jejichž cena se pohybuje kolem deseti tisíc korun, lze ušetři až několik tisíc. A to už přece stojí za zvážení, u kterého prodejce nakoupíte.

Foto: srovname.cz