Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Čistoskvoucí koberec, sedačka i matrace? To je základ útulné domácnosti

Nejkrásnější svátky v roce se blíží mílovými kroky a většina populace má na pilno. Snažíme se své příbytky zvelebit tak, abychom náhodou nepokazili unikátní atmosféru Vánoc. Velký úklid a čištění všeho druhu velkolepému zakončení kalendářního předcházejí již od nepaměti a letos tomu nebude jinak. Jenomže se některými nečistotami si bohužel sami neporadíme. Řeč je o zašlém koberci posetém množstvím skvrn a sedací soupravě, která vypadá, jako kdyby v obývacím pokoji dělala parádu minimálně dvě dekády. Co s tím, když nezafungovaly ani „zaručené“ rady? Obraťte se na profíky z firmy Carpet Brothers a hoďte starosti za hlavu.

Vskutku bohaté zkušenosti s čištěním

Když do vyhledávače zadáte „čištění koberců Praha“, případně jinou relevantní frázi – například „čištění sedaček Praha“, algoritmus vám vyplivne nespočet možností. Správné jsou však jen některé a právě Carpet Brothers mezi ně rozhodně patří.

Profesionálové z Carpet Brothers nejsou zelenáči, s čištěním různých materiálů mají letité zkušenosti a jejich rukama prošlo více než 70 000 kusů čalouněného nábytku a přes 300 000 m² koberců všech typů. Bez obav se na ně mohou obrátit také majitelé vlněných koberců, které jsou z hlediska údržby nejnáročnější. Firma je držitelem certifikátu WoolSafe, což v praxi znamená, že vyčištění nemůže přerušit trvající záruku.

Svědomitý přístup v tandemu se špičkovou technologií

V případě Carpet Brothers však nejde pouze o zkušenosti. Profesionálové při čištění vyžívají moderní techniku a nejefektivnější čisticí metody a prostředky. Jmenovitě například karbonizace s hypoalergenní úpravou či vysokofrekvenční vibrační UVC. Díky tomu si poradí s čalouněným nábytkem, koberci i matracemi a dalšími typy povrchů. Více se dozvíte na carpetbrothers.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *