Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Uncategorized

Čistoskvoucí koberec, sedačka i matrace? To je základ útulné domácnosti

Nejkrásnější svátky v roce se blíží mílovými kroky a většina populace má na pilno. Snažíme se své příbytky zvelebit tak, abychom náhodou nepokazili unikátní atmosféru Vánoc. Velký úklid a čištění všeho druhu velkolepému zakončení kalendářního předcházejí již od nepaměti a letos tomu nebude jinak. Jenomže se některými nečistotami si bohužel sami neporadíme. Řeč je o zašlém koberci posetém množstvím skvrn a sedací soupravě, která vypadá, jako kdyby v obývacím pokoji dělala parádu minimálně dvě dekády. Co s tím, když nezafungovaly ani „zaručené“ rady? Obraťte se na profíky z firmy Carpet Brothers a hoďte starosti za hlavu.

Vskutku bohaté zkušenosti s čištěním

Když do vyhledávače zadáte „čištění koberců Praha“, případně jinou relevantní frázi – například „čištění sedaček Praha“, algoritmus vám vyplivne nespočet možností. Správné jsou však jen některé a právě Carpet Brothers mezi ně rozhodně patří.

Profesionálové z Carpet Brothers nejsou zelenáči, s čištěním různých materiálů mají letité zkušenosti a jejich rukama prošlo více než 70 000 kusů čalouněného nábytku a přes 300 000 m² koberců všech typů. Bez obav se na ně mohou obrátit také majitelé vlněných koberců, které jsou z hlediska údržby nejnáročnější. Firma je držitelem certifikátu WoolSafe, což v praxi znamená, že vyčištění nemůže přerušit trvající záruku.

Svědomitý přístup v tandemu se špičkovou technologií

V případě Carpet Brothers však nejde pouze o zkušenosti. Profesionálové při čištění vyžívají moderní techniku a nejefektivnější čisticí metody a prostředky. Jmenovitě například karbonizace s hypoalergenní úpravou či vysokofrekvenční vibrační UVC. Díky tomu si poradí s čalouněným nábytkem, koberci i matracemi a dalšími typy povrchů. Více se dozvíte na carpetbrothers.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *