Když vám selže automobil

Když vám selže automobil

Službu, kterou nám každý den dělá nás automobil oceníme až v momentě, kdy se stane nepojízdným. Taková situace se obvykle přihodí tehdy, když ji čekáme nejméně – musíte vyzvednout děti ze školy, zajet na nákupy, případně se dostavit na důležité obchodní jednání. Bez auta je většina z nás nadobro ztracená. Nikomu se totiž nechce spoléhat na městskou hromadnou dopravu a riskovat, že se na místo určení dostaneme pozdě (pakliže vůbec). Jediným možným východiskem je zapůjčení automobilu v autopůjčovnách. Pokud jste ještě nikdy v životě automobil z půjčovny nepotřebovali, můžete trpět jistými obavami. Zahoďte je stranou, v případě renomovaných autopůjčoven se nemusíte výpůjčky bát, ba právě naopak. Služby oceníte nejen tehdy, když vám vlastní vůz vypoví službu.

Jak probíhá výpůjčka auta

Ať už potřebujete automobil z jakéhokoliv důvodu, vždy se obraťte na autopůjčovnu s dobrým jménem (například autopůjčovna Agile). Větší a vyhlášené autopůjčovny nabízí služby za mnohem nižší ceny a navíc si můžete být jistí, že automobil, který si zapůjčíte, bude v dobrém stavu. Případů, kdy se podvodná autopůjčovna snažila dostat z nebohých klientů peníze za to, že „zničili“ jejich vůz, se stalo dostatek. Stačí tedy zavolat, případně se osobně dostavit na pobočku, a budete mít automobil k dispozici. Drtivá většina lepších autopůjčoven dopraví vůz až na místo určení a v dohodnutý čas si ho i vyzvedne. Vám tak odpadne celá řada starostí a ušetříte spoustu času.

Jaký vůz a na jak dlouho?

Autopůjčovny mají ve své flotile celou řadu vozů a je jen na vašem uvážení, který zvolíte. Potřebujete-li spolehlivý vůz na víkendový výlet s rodinkou, vyberte si rodinné SUV. Pro reprezentaci na obchodní cestě bude vhodnější luxusní sedan. Nejlevnější vozy na každodenní ježdění však vychází na několik set korun. Obecně platí, že s delší dobou výpůjčky klesá cena za vypůjčení. Půjčíte-li si automobil na dva týdny, zaplatíte za den mnohem méně, než při výpůjčce na dva dny.

Pro aktuální informace a ceníky navštivte www.agile.cz.

Publikováno: 07. 05. 2012

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autopůjčovna | autopůjčovna Agile | autopůjčovna praha