Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Když vám selže automobil

Službu, kterou nám každý den dělá nás automobil oceníme až v momentě, kdy se stane nepojízdným. Taková situace se obvykle přihodí tehdy, když ji čekáme nejméně – musíte vyzvednout děti ze školy, zajet na nákupy, případně se dostavit na důležité obchodní jednání. Bez auta je většina z nás nadobro ztracená. Nikomu se totiž nechce spoléhat na městskou hromadnou dopravu a riskovat, že se na místo určení dostaneme pozdě (pakliže vůbec). Jediným možným východiskem je zapůjčení automobilu v autopůjčovnách. Pokud jste ještě nikdy v životě automobil z půjčovny nepotřebovali, můžete trpět jistými obavami. Zahoďte je stranou, v případě renomovaných autopůjčoven se nemusíte výpůjčky bát, ba právě naopak. Služby oceníte nejen tehdy, když vám vlastní vůz vypoví službu.

Jak probíhá výpůjčka auta

Ať už potřebujete automobil z jakéhokoliv důvodu, vždy se obraťte na autopůjčovnu s dobrým jménem (například autopůjčovna Agile). Větší a vyhlášené autopůjčovny nabízí služby za mnohem nižší ceny a navíc si můžete být jistí, že automobil, který si zapůjčíte, bude v dobrém stavu. Případů, kdy se podvodná autopůjčovna snažila dostat z nebohých klientů peníze za to, že „zničili“ jejich vůz, se stalo dostatek. Stačí tedy zavolat, případně se osobně dostavit na pobočku, a budete mít automobil k dispozici. Drtivá většina lepších autopůjčoven dopraví vůz až na místo určení a v dohodnutý čas si ho i vyzvedne. Vám tak odpadne celá řada starostí a ušetříte spoustu času.

Jaký vůz a na jak dlouho?

Autopůjčovny mají ve své flotile celou řadu vozů a je jen na vašem uvážení, který zvolíte. Potřebujete-li spolehlivý vůz na víkendový výlet s rodinkou, vyberte si rodinné SUV. Pro reprezentaci na obchodní cestě bude vhodnější luxusní sedan. Nejlevnější vozy na každodenní ježdění však vychází na několik set korun. Obecně platí, že s delší dobou výpůjčky klesá cena za vypůjčení. Půjčíte-li si automobil na dva týdny, zaplatíte za den mnohem méně, než při výpůjčce na dva dny.

Pro aktuální informace a ceníky navštivte www.agile.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *