Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Clip-in vlasy – dlouhé a husté kadeře snadno a rychle

Svět módy se neustále formuje a to, co bylo ještě nedávno „in“, může být za pár týdnů totálně mimo. A nejde jen o oblečení, proměnou prochází i účesy. Stačí srovnat fotografie módních ikon, které vévodily minulým dekádám, s těmi dnešními. Nejednou nám naskočí úsměv na rtech nad tím, že něco „takového“ bylo tehdy v kurzu. Při bližším přezkoumání však dojdete k závěru, že některé trendy přeci jen přetrvávají. Jedním z nich jsou i dlouhé vlasy. Ty byly vždy symbolem krásy a tajně o nich snila každá žena. Patříte mezi ně i vy?

Cesta k dlouhé kštici je dlouhá a trnitá. Leckdy dokonce natolik, že ji v polovině vzdáme a zamíříme ke kadeřníkovi. Svého činu později litujeme a můžeme začít znova. Další zklamání přichází v momentě, kdy sice vlasy dorostou do požadované délky, ale jejich objem není ani zdaleka takový, jak jsme očekávaly. I to se dá naštěstí poměrně snadno vyřešit. Slyšela jste již o prodlužování vlasů pomocí clip-in? Clip-in vlasy jsou ve srovnání s klasickým prodlužováním v salónu nesrovnatelně lepší.

Clip-inPokud jste si s myšlenkou na prodloužení vlasů pohrávala, ale odradily vás vysoké ceny, nutnost pravidelné údržby a tím pádem i spoustu promarněného času, pak jsou vlasy na klipech určeny právě pro vás. Jsou mnohem levnější, vypadají přirozeně a můžete si je kdykoliv připnout a zase odepnout. Jsou k mání v širokém spektru odstínů a můžete se k nim chovat jako k vlastním vlasům. Tedy barvit, lakovat, fénovat, žehlit a česat. Ostatně proč ne, jde přece o přírodní vlasy.

A kde seženete clip-in vlasy levně? Můžete si je objednat třeba hned teď. Ve specializovaném e-shopu http://tvojevlasy.cz seženete 100 % přírodní clip-in vlasy, které budete mít doma již od 48 hodin od objednání. Poštovné platit nemusíte a přidáte-li se k Facebookovým fanouškům, budete je mít ještě levněji. Splňte si sen o krásných dlouhých vlasech a dejte se na clip-in. Až se vám přestanou líbit, jednoduše je sundáte a vaše vlastní vlasy zůstanou nezničené…