Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

Clip-in vlasy – dlouhé a husté kadeře snadno a rychle

Svět módy se neustále formuje a to, co bylo ještě nedávno „in“, může být za pár týdnů totálně mimo. A nejde jen o oblečení, proměnou prochází i účesy. Stačí srovnat fotografie módních ikon, které vévodily minulým dekádám, s těmi dnešními. Nejednou nám naskočí úsměv na rtech nad tím, že něco „takového“ bylo tehdy v kurzu. Při bližším přezkoumání však dojdete k závěru, že některé trendy přeci jen přetrvávají. Jedním z nich jsou i dlouhé vlasy. Ty byly vždy symbolem krásy a tajně o nich snila každá žena. Patříte mezi ně i vy?

Cesta k dlouhé kštici je dlouhá a trnitá. Leckdy dokonce natolik, že ji v polovině vzdáme a zamíříme ke kadeřníkovi. Svého činu později litujeme a můžeme začít znova. Další zklamání přichází v momentě, kdy sice vlasy dorostou do požadované délky, ale jejich objem není ani zdaleka takový, jak jsme očekávaly. I to se dá naštěstí poměrně snadno vyřešit. Slyšela jste již o prodlužování vlasů pomocí clip-in? Clip-in vlasy jsou ve srovnání s klasickým prodlužováním v salónu nesrovnatelně lepší.

Clip-inPokud jste si s myšlenkou na prodloužení vlasů pohrávala, ale odradily vás vysoké ceny, nutnost pravidelné údržby a tím pádem i spoustu promarněného času, pak jsou vlasy na klipech určeny právě pro vás. Jsou mnohem levnější, vypadají přirozeně a můžete si je kdykoliv připnout a zase odepnout. Jsou k mání v širokém spektru odstínů a můžete se k nim chovat jako k vlastním vlasům. Tedy barvit, lakovat, fénovat, žehlit a česat. Ostatně proč ne, jde přece o přírodní vlasy.

A kde seženete clip-in vlasy levně? Můžete si je objednat třeba hned teď. Ve specializovaném e-shopu http://tvojevlasy.cz seženete 100 % přírodní clip-in vlasy, které budete mít doma již od 48 hodin od objednání. Poštovné platit nemusíte a přidáte-li se k Facebookovým fanouškům, budete je mít ještě levněji. Splňte si sen o krásných dlouhých vlasech a dejte se na clip-in. Až se vám přestanou líbit, jednoduše je sundáte a vaše vlastní vlasy zůstanou nezničené…