Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Děti

Chcete mít doma krasopisce? Stáhněte mu písanku!

Máte doma předškoláka nebo prvňáčka, který zápasí s psaním některých písmenek nebo některých základních tvarů? Neutrácejte za drahé písanky, ve kterých jsou inkriminovaná písmenka a tvary předtištěna jen na několika listech a stáhněte si jednotlivé listy zdarma na webu pisanka.cz. Záměr autorů nespočívá v úplném nahrazení tištěných písanek, a poskytnout rodičům listy, se kterými mají jejich ratolesti největší problém.

Web pisanka.cz obsahuje spoustu listů, které slouží k procvičování a zdokonalení techniky psaní. Najdete na něm nejen jednotlivá písmenka, slabiky a jednoduchá slova, ale i tvary, které jsou vhodné především pro předškoláky. Jednoduché uvolňovací cviky a jednotažky děti perfektně připraví na první hodiny výuky a výrazně jim usnadní nástup do školy. Každý den jsou přidávány nové stránky.

Stahujte a procvičujte dle libosti

Jednotlivé listy písanky jsou k dispozici ve formě obrázku a ve formátu pdf (k otevření je třeba program Adobe Reader, který je rovněž zcela zdarma). Soubor si jednoduše stáhnete do počítače a vytisknete v potřebném množství. Na začátku každého listu jsou písmenka či tvary vytištěny několikrát, při čemž intenzita tisku postupně slábne. Děti si mohou písmena obtahovat a na další řádky psát samostatně.

Chcete, aby se děti zlepšily? Do ničeho je nenuťte a dodržujte všechna doporučení!

Webová písanka je skvělým nástrojem pro všechny, kteří chtějí svým dětem pomoci s psaním a naučit je správné technice. Rozhodnete-li se ji využívat a procvičovat s dětmi psaní, nezapomínejte na pár základních pravidel. Neměli byste děti nutit do psaní písmen, ke kterým v rámci školní výuky nedošly, ale zároveň jim nebránit ve zkoušení nových písmen, které ještě neznají.

Kromě samotných písankových listu na webu najdete i důležité rady a tipy, které vám s procvičováním pomohou. Nezapomeňte si je přečíst!