Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Potřebujete kulečníkový stůl. Tak ji to řekněte!

Blíží se Vánoce, čas splněných přání. A jaké je to vaše? Pokud vám v žilách koluje testosteron, pravděpodobně nepohrdnete skleničkou něčeho ostřejšího a pokecu u kulečníku s podobně naladěnými kamarády. A protože ne vždy je nálada na řádění v místním baru, nadělte si pod stromeček vlastní kulečníkový stůl. Nebudeme si nic nalhávat, stojíte o něj více než o tři páry teplých ponožek. Dejte manželce ultimátum, ať se postaví třeba na hlavu. Kulečníkový stůl mít musíte. I kdybyste za to měli po celý příští rok mýt nádobí (pádný argument, proč koupit myčku) a vynášet koš (to za vás myčka bohužel neudělá, ale třeba uplatíte děti).

Humor stranou, kulečníkový stůl je vážné téma. A nepodaří-li se vám ho prosadit po zlém, jděte na to diplomaticky. Vaše milovaná jistě ocení, když budete trávit více času doma. Navíc – vy přece neprahnete po obyčejném kulečníkovém stolu, který je v každé putyce páté cenové. Jste na úrovni a nehrajete obyčejný karambol. Toužíte po poolovém stolu (jo, ten, co má díry)! A pool, to je sport gentlemanů.

Kdo ví, třeba ji nakonec přesvědčíte, aby si zahrála s vámi. A to je jen krůček od toho, abyste si pořídili vlastní stolní fotbálek. Ale o tom zase jindy.

kulecnikovy-stul-pool-billiard-kulecnik-55-ft-s-vybavenim1

A na kolik vás tahle parádička vyjde? Přesně na tohle se vás totiž lepší polovička zeptá, až ji prozradíte svůj geniální nápad. Můžete však být v klidu, stylový kulečníkový stůl seženete za cenu lehce přes 7 000 Kč. Jen si to představte – světlé jasanové dřevo bude perfektně korespondovat s tím novým toaletním stolkem (který své životní lásce pořídíte jako revanš, no necukejte se!) a zelené plátno… pastva pro oči. Samozřejmě si můžete nějaký ten tisíc připlatit a namísto nejmenšího 5,5 ft stolu sáhnout po větší alternativě. Ostatně když už investovat, tak ať to za to stojí.

Chcete se pokochat hned teď? Alespoň obrázkem? Svůj nový nejmilejší kus nábytku (pohovka promine) najdete na www.salmax.cz.

kulecnikovy-stul-pool-billiard-kulecnik-55-ft-s-vybavenim

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *