Luxusní postele z masivu zaručí perfektní spánek

Luxusní postele z masivu zaručí perfektní spánek

Dokončili jste rekonstrukci ložnice a jediné, co vám zbývá, je vybrat novou postel. Ideálně takovou, která by byla krásná, praktická, nadčasová a vydržela v původním stavu třeba i několik desítek let. Je to vůbec možné? Samozřejmě, že ano! Výběr postele není radno podcenit, protože je to právě ona, která má lví podíl na kvalitě spánku. Můžete si pořídit tu nejlepší matraci, ale celkový dojem bude stoprocentní až poté, co ji uložíte do perfektní postele. Vraťme se však k tomu, co vás zajímá. Jak vypadá postel, která vám bude dělat radost pokaždé, když do ní ulehnete?

Proč si vybrat právě dřevo?

Prvním krokem je volba materiálu. Pokud jste na vážkách, zeptejte se odborníků a vsadíme se, že vám doporučí postele z masivu. Masivní dřevo propůjčí ložnici nezaměnitelnou atmosféru a provoní ji lesem. To samozřejmě není hlavní důvod, proč si přírodní materiál bytoví designéři zamilovali. Největší výhody masivního dřeva tkví v jeho zdravotní nezávadnosti a fyzikálním vlastnostem. Ty vám ostatní materiály nenabídnou aby toho nebylo málo, dřevo je trendy a zároveň nadčasové. Šance, že vás omrzí, je ve srovnání s kovovými konstrukcemi minimální. Jenomže ani skutečnost, že je postel z masivního dřeva, neznamená, že bude v očekávané kvalitě. Vždy záleží na původu materiálů a zpracování konstrukce. Nesnažte se proto ušetřit a pojměte svou novou postel jako investici. Zaměřte se na modely od výrobce, který má s výrobou zkušenosti a na jehož výrobky uslyšíte samá pozitiva.

České postele z masivu vás překvapí odolností i elegantním designem

Mezi renomované výrobce, kteří nabízí dřevěné masivní postele v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality, patří i česká společnost Postelia s.r.o. Mimo jiné vyrábí také prvotřídní matrace ze značkové německé pěny Carpenter a Eurofoam a stylové ložní prádlo. Na výrobu postelí používá český masiv ze smrkového, dubového, olšového, javorového, břízového a borovicového dřeva a kování Hettich, jehož kvalitu garantuje celoživotní záruka. Chcete si postele z masivu Postelia prohlédnout? V tom případě si udělejte výlet do některé z prodejen (Praha, Brno, Tábor) nebo virtuální exkurzi na www.postelia.cz. Cítíte tu vůni dřeva? Stejně může vonět i vaše ložnice... Luxusní postel z masivu

Publikováno: 21. 04. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: postele z masivního dřeva | postele z masivu