Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Co jsou nejoblíbenější hračky pro holky? Dětské kuchyňky a potraviny

Kuchyň malé děti odjakživa fascinuje. Děje se tu spousta zajímavých věcí – svítí, voní, vydává zvláštní zvuky a je zde spousta nejrůznějších předmětů, které stojí za vyzkoušení. Spousta dětí si peče bábovičky na písku, a tím napodobují svou maminku. Proto nejen holčičkám, k nimž neodmyslitelně patří jako hračka panenky, udělá vlastní plně vybavená kuchyňka neskutečnou radost.

Jak dětskou kuchyňku vybírat?

Aby bylo dítko maximálně spokojené, je třeba dětské kuchyňky volit podle několika parametrů, které odpovídají věku a zájmům dítěte. Co by vás tedy mělo zajímat?

  • Věk a pohlaví dítěte
  • Rozměry
  • Materiál
  • Zpracování
  • Výbava
  • Cena

Zaměřeno na potřeby dětí

Kuchyňky jako hračky pro holky jsou určeny děvčatům ve věku 2-10 let. Z tohoto pohledu vybírejte jednodušší či propracovanější model a k tomu adekvátní množství spotřebičů. Velmi atraktivní budou rovněž interaktivní efekty napodobující skutečné zvuky kuchyně. Kuchyňku můžete rovněž pořídit i chlapcům, neboť je k dostání též v neutrálních barvách. Nezapomeňte dokoupit potraviny do dětské kuchyňky. Malí kuchaři přeci potřebují z něčeho vařit.

Věnujte pozornost technickým parametrům

Kuchyňku nevybírejte pouze na základě vzhledu, ale též dle použitých materiálů a kvality zpracování. Podle toho se bude odvíjet její cena. Jednoduchou plastovou kuchyň pořídíte za pár korun, ovšem je otázkou, jak dlouho vydrží dennodenní používání. Oproti tomu dřevěná varianta má robustnější konstrukci, je odolnější vůči mechanickému poškození a díky tomu má dlouhou životnost. Kromě materiálu se také zajímejte o rozměr, aby se kuchyňka vešla do pokoje, dítě si u ní mohlo pohodlně hrát a zároveň se dalo bez potíží manipulovat s jejím vybavením. Velmi důležitým parametrem je její výška, která by měla být přizpůsobena výšce dítěte, aby se u ní zbytečně nehrbilo.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *