Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Vánoce se blíží: Skvělé tipy na dárky pro holky i kluky

Čas letí jako voda a zanedlouho budete v kruhu s svých nejbližších slavit Vánoce. A jestlipak jste již přemýšleli nad dárky? Pokud vám došla inspirace a máte strach, že utratíte spoustu peněz za hračky, které děti příliš nezaujmou, nepřestávejte číst. Připravili jsme pro vás několik základních doporučení i konkrétních tipů!

Hračky z filmů pro nejmenší

Děti mají rády pohádky, což samo o sobě není nic překvapujícího. Ale proč byste na to měli myslet při výběru dárků? Protože hračky z filmů patří k tomu nejlepšímu, co můžete dětem pod stromeček zabalit.

Vybíráte-li hračky pro malé děti, rozhodně nepřehlédněte ty s motivy známých českých pohádek. Těm nejmenším se líbí zlatá klasika v podobě krtečka a těm v předškolním věku zase Pat a Mat. Nemusíte přitom utrácet horentní částky – radost jim udělá i pexeso, sada výtvarných potřeb, razítka nebo omalovánky.

Čím zaručeně potěšíte kluka?

Sháníte pěkný dárek pro kluka? Samozřejmě byste měli zohlednit jeho věk a zájmy. Obecně však mezi nejoblíbenější hračky pro kluky patří tématické sety – například řemeslnický, požárnický či policejní, auta na ovládání, autodráhy a příšerky všeho druhu. V poslední době je velkým hitem také děsivá tarantule na dálkové ovládání.

Co dát pod stromeček děvčátku?

S holkami to není o moc složitější než s kluky. Chybu určitě neuděláte v případě panenek a miniatur domácího příslušenství (např. malá trouba nebo sada dětského nádobí). Dívenky si hodně vyhrají také s kreativními sadami a radost jim udělá i stylová šperkovnice. A nezapomeňte ani na hračky pro holky na motivy koní, poníků a jednorožců – holčičky je přímo milují.

Co dodat závěrem? Pamatujte, že méně je někdy více – raději dětem zabalte pár opravdu pěkných a kvalitních dárků, ze kterých budou mít radost. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.