Vánoce se blíží: Skvělé tipy na dárky pro holky i kluky

Vánoce se blíží: Skvělé tipy na dárky pro holky i kluky

Čas letí jako voda a zanedlouho budete v kruhu s svých nejbližších slavit Vánoce. A jestlipak jste již přemýšleli nad dárky? Pokud vám došla inspirace a máte strach, že utratíte spoustu peněz za hračky, které děti příliš nezaujmou, nepřestávejte číst. Připravili jsme pro vás několik základních doporučení i konkrétních tipů!

Hračky z filmů pro nejmenší

Děti mají rády pohádky, což samo o sobě není nic překvapujícího. Ale proč byste na to měli myslet při výběru dárků? Protože hračky z filmů patří k tomu nejlepšímu, co můžete dětem pod stromeček zabalit. Vybíráte-li hračky pro malé děti, rozhodně nepřehlédněte ty s motivy známých českých pohádek. Těm nejmenším se líbí zlatá klasika v podobě krtečka a těm v předškolním věku zase Pat a Mat. Nemusíte přitom utrácet horentní částky – radost jim udělá i pexeso, sada výtvarných potřeb, razítka nebo omalovánky.

Čím zaručeně potěšíte kluka?

Sháníte pěkný dárek pro kluka? Samozřejmě byste měli zohlednit jeho věk a zájmy. Obecně však mezi nejoblíbenější hračky pro kluky patří tématické sety – například řemeslnický, požárnický či policejní, auta na ovládání, autodráhy a příšerky všeho druhu. V poslední době je velkým hitem také děsivá tarantule na dálkové ovládání.

Co dát pod stromeček děvčátku?

S holkami to není o moc složitější než s kluky. Chybu určitě neuděláte v případě panenek a miniatur domácího příslušenství (např. malá trouba nebo sada dětského nádobí). Dívenky si hodně vyhrají také s kreativními sadami a radost jim udělá i stylová šperkovnice. A nezapomeňte ani na hračky pro holky na motivy koní, poníků a jednorožců – holčičky je přímo milují. Co dodat závěrem? Pamatujte, že méně je někdy více – raději dětem zabalte pár opravdu pěkných a kvalitních dárků, ze kterých budou mít radost. Přejeme vám šťastnou ruku při výběru!

Publikováno: 17. 11. 2017

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: hračky pro holky | hračky pro kluky