Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Propracovaný textový obsah webu vám zvýší konverzní poměr!

Nabízíte prvotřídní služby nebo velmi levné a kvalitní zboží, disponujete webovými stránkami s moderním grafickým kabátkem, postarali jste se o komplexní marketing a „jste vidět“, ale neprodáváte? Někde se zřejmě stala chyba. Zeptáme se vás jen na jediné – kdo se postaral o textový obsah vašeho webu?

Internet je úžasný prodejní kanál a můžeme díky němu prodávat i na druhém konci světa. Ovšem za předpokladu, že nepodceníme ani jedno z kritérií, které jsou předpokladem úspěchu. Pro jistotu tedy ještě jednou. Samotný web nebo produkt, byť jakkoliv propracovaný, nezaručují dobrý konverzní poměr. O ten se postará především textový obsah.

Copywriting je poměrně podceňovaný, ale o to důležitější obor. Majitelé webových stránek mají za to, že než platit „pisálkům“ za pár normostran textu, raději obsah zpracují sami. Jenomže ne každý je rozený jazykovědec a za některé výplody by se styděl i žák základní školy. Nebudeme však chodit kole horké kaše. Máte-li problémy s konverzí i přesto, že jste do projektu investovali nemalou částku, vsaďte na profesionální texty. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat a pravděpodobně ušetříte i část nákladů, které byste museli vynaložit do propagace. Zkušení textaři totiž umí vykouzlit nejen poutavý, ale zároveň optimalizovaný text, který se bude líbit také vyhledávačům.

Nevíte-li o nikom, kdo by dokázal zpracovat texty v dostatečné kvalitě a navíc v šibeničním termínu, vsaďte na službu textovnik.cz, kterou provozuje internetová reklamní agentura webees.cz. Jednoduše si zvolíte požadované parametry a přehledný formulář vám obratem vypočítá konečnou cenu. Jediným kliknutím provedete objednávku a o zbytek se postarají spolehliví copywriteři, kteří za sebou mají stovky či dokonce tisíce normostran. Nezáleží na tom, jaké téma potřebujete zpracovat. Výsledek bude stát za to a investice se vám vrátí velmi rychle.