Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Dejte sbohem nadváze a dostaňte se do kondice z pohodlí domova!

Jak zaručeně zhubnout a získat skvělou formu? Cesta k perfektní postavě rozhodně nevede přes údolí nezdravých diet. Těm byste se naopak měli vyhnout jako čert kříži, protože mohou na vašem zdraví zanechat trvalé následky. O jojo efektu a opětovném nabrání tuku nemluvě… Jediným způsobem, jak zhubnout zdravě a dlouhodobě, je dodržování vyváženého jídelníčku a fyzická aktivita. Což však nemusí znamenat nákladné schůzky s výživovými poradci a pravidelné návštěvy fitka. Seznamte se s revoluční službou Get Fit Online!

O co jde?

Get Fit Online je inovativní projekt, za kterým stojí tým zkušených profesionálů. Výživoví poradci a fitness trenéři připravili špičkové programy, a vy tak můžete hubnout doslova z pohodlí domova. Jsou koncipovány tak, aby je vyhovovaly téměř každému.

Síla programů Get Fit Online spočívá v kombinaci zdravých pokrmů a sérii videí s účinnými fitness cviky. Prvním krokem je vyplnění dotazníku, ve kterém uvedete své cíle a pár bližších informací o sobě. Na základě formuláře získáte individuální jídelníček na hubnutí a každých 5 dní seznam potřebných potravin (včetně alternativ pro nevyhovující). Zároveň dostanete na výběr mezi pestrým a ekonomickým jídelníčkem.

Časově a finančně nenáročné hubnutí, které funguje

Programy Get Fit Online šetří čas i peníze. Není složité si spočítat, kolik by vás stály konzultace s výživovými poradci a vstupy do fitness centra. Zdravé hubnutí z pohodlí domova vás bude bavit a pomůže vám při přechodu na trvale zdravý životní styl.

V současné době jsou k mání programy „chci zhubnout“ a „chci být fit“, a to v režimech na 30, 60 a 90 dní. Díky bezplatnému třídennímu režimu na zkoušku navíc získáte představu o úrovni programů a rozhodnete se, zda vám vyhovuje.

Další informace a možnost registrace najdete na getfitonline.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.