Dejte sbohem nadváze a dostaňte se do kondice z pohodlí domova!

Dejte sbohem nadváze a dostaňte se do kondice z pohodlí domova!

Jak zaručeně zhubnout a získat skvělou formu? Cesta k perfektní postavě rozhodně nevede přes údolí nezdravých diet. Těm byste se naopak měli vyhnout jako čert kříži, protože mohou na vašem zdraví zanechat trvalé následky. O jojo efektu a opětovném nabrání tuku nemluvě... Jediným způsobem, jak zhubnout zdravě a dlouhodobě, je dodržování vyváženého jídelníčku a fyzická aktivita. Což však nemusí znamenat nákladné schůzky s výživovými poradci a pravidelné návštěvy fitka. Seznamte se s revoluční službou Get Fit Online!

O co jde?

Get Fit Online je inovativní projekt, za kterým stojí tým zkušených profesionálů. Výživoví poradci a fitness trenéři připravili špičkové programy, a vy tak můžete hubnout doslova z pohodlí domova. Jsou koncipovány tak, aby je vyhovovaly téměř každému. Síla programů Get Fit Online spočívá v kombinaci zdravých pokrmů a sérii videí s účinnými fitness cviky. Prvním krokem je vyplnění dotazníku, ve kterém uvedete své cíle a pár bližších informací o sobě. Na základě formuláře získáte individuální jídelníček na hubnutí a každých 5 dní seznam potřebných potravin (včetně alternativ pro nevyhovující). Zároveň dostanete na výběr mezi pestrým a ekonomickým jídelníčkem.

Časově a finančně nenáročné hubnutí, které funguje

Programy Get Fit Online šetří čas i peníze. Není složité si spočítat, kolik by vás stály konzultace s výživovými poradci a vstupy do fitness centra. Zdravé hubnutí z pohodlí domova vás bude bavit a pomůže vám při přechodu na trvale zdravý životní styl. V současné době jsou k mání programy „chci zhubnout“ a „chci být fit“, a to v režimech na 30, 60 a 90 dní. Díky bezplatnému třídennímu režimu na zkoušku navíc získáte představu o úrovni programů a rozhodnete se, zda vám vyhovuje. Další informace a možnost registrace najdete na getfitonline.cz.

Publikováno: 11. 03. 2017

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: get fit online | zdravé hubnutí | zdravý životní styl