Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Slevy

Dostali jste chuť na šťavnatý steak a vaše bolavá záda touží po masáži?

Otázku, zda máte rádi slevy, si můžeme rovnou odpustit. Zvýhodněným cenám totiž odolá jen málokdo a to zejména tehdy, když se týkají věcí, které bychom si za normálních podmínek nemohli dopřát. A právě takové zboží a služby jsou již několik let k mání na slevových serverech, které se těší obrovské popularitě. Není divu, zajet si na víkend na hory doslova za pár stovek naláká i toho, kdo si na pobyt v přírodě vůbec nepotrpí. Na slevových portálech se však neobjevují pouze slevy ubytování – s trochou štěstí si za polovic koupíte i značkové hodinky, na které máte již delší dobu zálusk.

Neztrácejte čas slevovými portály – využijte agregátor

Slevové portály jsou založeny na voucherech, tedy slevových kupónech. Ty jsou k mání v omezeném množství a ty skutečně atraktivní bývají většinou bez milosti vyprodány ještě dřív, než se serveru stačí ohřát. Toužíte-li po výhodném nákupu, nevyhnete se dlouhému brouzdání po mnoha konkurenčních „slevomatech“, protože každý nabízí zcela odlišné slevy. Ale i to se dá samozřejmě obejít a ušetřit spoustu drahocenného času. Řešení se nazývá huraslevy.cz a nejde o nic jiného, než o oblíbený agregátor slev. Portál stahuje hromadné slevy z jednotlivých serverů a zobrazuje je pěkně pohromadě. Samozřejmostí je filtrace podle lokality, možnost odebírání RSS, případě e-mailové notifikace na vybrané slevy.

Všechno na svém místě – tak, jak to má být

Huraslevy.cz jsou přehledné a každá ze skupin má svou kategorii. A to doslova – steaky najdete jak v kategorii jídlo, tak i v kategorii steak, wellness je zkrátka wellness a nikoliv jednou z položek v kategorii „pobyty, ubytování, dovolená“, jak je na agregátorech zvykem. Podrobné rozdělení slev je skutečně velmi praktické a jen nahrává celkové použitelnosti serveru. Další užitečnou funkcí je i fulltextové vyhledávání, díky kterému najdete i specifické slevy, kterým nebyla přiřazena samostatná kategorie. Takže ať už dostanete chuť na suši nebo zatoužíte po uvolňující masáži, víte, kde je máte hledat…

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.