Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Designový nábytek, který vám změní život

Nezáleží na tom, kde bydlíte. Dům, nebo byt – periferie menšího města, či centrum metropole. Důležité jsou pocity, které ve vás evokuje vaše bydlení hned poté, co překročíte práh dveří. Pocity, které zažíváte po probuzení, při pití odpolední kávy nebo v momentě, kdy usínáte. Pamatujete si ještě na dobu, kdy jste toužili po originálním interiéru, který by odpovídal vašim představám o perfektním bydlení? Proč jste ze svých požadavků ustoupili a zařadili se mezi šedý průměr? Možná jste jen nenarazili na nikoho, kdo by byl schopen realizovat vaše přání a postarat se o to, aby se z obyčejného bydlení stal opravdový domov. Nyní máte šanci, kterou si nesmíte nechat utéct mezi prsty. H Design By Joe!

Design a osobitost, to je to, oč tu kráčí

H Design By Joe je designové studio a výrobce dřevěného nábytku. Čím se liší od konkurence, poznáte na první pohled na návrhy a realizace. Prim hraje originalita a důraz na kvalitní přírodní materiály. A samozřejmě naprostá oddanost klientům a jejich přání, tedy vám.

Designový nábytek

Toužíte-li po domově, který bude nejen krásný a dotažený do každého detailu, ale také stoprocentně funkční, dostanete ho. H Design By Joe pro zpracuje vaše požadavky tak, jako nikdo jiný a podtrhne vaší individualitu. Pro designové studio je každá zakázka novou výzvou a přistupuje k ní s maximálním nasazení. Letité zkušenosti s návrhem bytových i komerčních prostor, hotelů a rezidencí se projeví na každém centimetru čtverečním, ale na své si přijdou i ti, kteří chtějí umocnit atmosféru ve stávajícím bydlení. Na H Design By Joe se můžete obrátit s požadavkem návrhu a realizace od A do Z, ale stejně tak vyslyší vaše přání o unikátním kousku nábytku, který doplní ten současný.

I vaše bydlení může mít duši, nepropásněte svou šanci

Důležité je to, co opravdu chcete. Minimalistické, nebo retro pojetí. Vintage, či venkovský styl. H Design By Joe se neomezuje jen na jediný proud. Fotogalerie realizovaných prací však o práci studia vypoví více než tisíce dalších slov. Prohlédnout si je můžete na www.hdesignbyjoe.com.