Neztrácejte čas s hledáním spolehlivých zaměstnanců. Využívejte služeb pracovní agentury

Neztrácejte čas s hledáním spolehlivých zaměstnanců. Využívejte služeb pracovní agentury

Současná ekonomická situace sice nasvědčuje tomu, že s v dohledné době „bude míchat kartami“, nyní však většina firem zaměstnance spíše shání, než aby propouštěly. Obsadit všechny volné pozice, a zajistit tak hladký chod firmy, je mnohdy velmi náročné. Kvalitních pracovníků je omezené množství a najít je úkol hodný mistra. Nechcete-li s pátráním po uchazečích a následným tříděním ztrácet čas, raději se rovnou obraťte na pracovní agenturu.

Co dělá pracovní agentura?

Pracovní agentura funguje jako prostředník mezi uchazeči o práci a zaměstnavateli. Šetří čas na obou stranách barikády, a díky zkušenostem personalistů navíc zvyšuje míru spokojenosti pracovníků i jejich nadřízených. Na bedrech personalistů je v podstatě vše, co souvisí s náborem zaměstnanců. Vy dostanete seznam uchazečů, kteří "prošli sítem" a nebudete se muset starat o nic navíc.

Jak pomůže pracovní agentura vám?

Všechno je jednou poprvé, dokonce i spolupráce s pracovní agenturou. Vaše nabídka práce na HPP se může prostřednictvím odborníků dostat k těm správným lidem mnohem rychleji, než kdybyste se náboru ujali sami. Přirozeně je vhodné zvolit agenturu, která na trhu působí dostatečně dlouho a je skutečně schopna nabídnout kvalifikované pracovní síly. Pokud zvolíte odborníky s perfektním přehledem o trhu práce, dočkáte se korektního jednání a osobního přístupu. Spolupráce s pracovní agenturou je výhodná oboustranně – zatímco firmám pomáhá hledat zaměstnance, zájemcům zase dokáže zprostředkovat např. nabídku práce na HPP.

Hledáte pracovní agenturu v Českých Budějovicích?

S hledáním pracovníků v oboru strojírenství a příbuzných odvětví má dlouhodobé zkušenosti společnost Evars - pracovní agentura České Budějovice. Nabízí komplexní servis v oblasti lidských zdrojů a specializuje se především na pracovní Kontaktní informace personalistku a recruit managera najdete na stránkách evars.cz.

Publikováno: 23. 09. 2022

Kategorie: Práce

Autor: Adam