Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Práce

Neztrácejte čas s hledáním spolehlivých zaměstnanců. Využívejte služeb pracovní agentury

Současná ekonomická situace sice nasvědčuje tomu, že s v dohledné době „bude míchat kartami“, nyní však většina firem zaměstnance spíše shání, než aby propouštěly. Obsadit všechny volné pozice, a zajistit tak hladký chod firmy, je mnohdy velmi náročné. Kvalitních pracovníků je omezené množství a najít je úkol hodný mistra. Nechcete-li s pátráním po uchazečích a následným tříděním ztrácet čas, raději se rovnou obraťte na pracovní agenturu.

Co dělá pracovní agentura?

Pracovní agentura funguje jako prostředník mezi uchazeči o práci a zaměstnavateli. Šetří čas na obou stranách barikády, a díky zkušenostem personalistů navíc zvyšuje míru spokojenosti pracovníků i jejich nadřízených. Na bedrech personalistů je v podstatě vše, co souvisí s náborem zaměstnanců. Vy dostanete seznam uchazečů, kteří „prošli sítem“ a nebudete se muset starat o nic navíc.

Jak pomůže pracovní agentura vám?

Všechno je jednou poprvé, dokonce i spolupráce s pracovní agenturou. Vaše nabídka práce na HPP se může prostřednictvím odborníků dostat k těm správným lidem mnohem rychleji, než kdybyste se náboru ujali sami.

Přirozeně je vhodné zvolit agenturu, která na trhu působí dostatečně dlouho a je skutečně schopna nabídnout kvalifikované pracovní síly. Pokud zvolíte odborníky s perfektním přehledem o trhu práce, dočkáte se korektního jednání a osobního přístupu.

Spolupráce s pracovní agenturou je výhodná oboustranně – zatímco firmám pomáhá hledat zaměstnance, zájemcům zase dokáže zprostředkovat např. nabídku práce na HPP.

Hledáte pracovní agenturu v Českých Budějovicích?

S hledáním pracovníků v oboru strojírenství a příbuzných odvětví má dlouhodobé zkušenosti společnost Evars – pracovní agentura České Budějovice. Nabízí komplexní servis v oblasti lidských zdrojů a specializuje se především na pracovní Kontaktní informace personalistku a recruit managera najdete na stránkách evars.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *