Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Skladujte efektivněji – regálové systémy na míru vám to umožní

Chcete svůj sklad nebo prodejnu využívat mnohem efektivněji? Jeden z nejdůležitějších faktorů, které mají významný vliv na fungování firmy, tkví ve způsobu skladování a zatímco mnozí podnikatelé neváhají rozšiřovat skladovací prostory a pronajímají si nové, jiní naopak stávající prostory využívají do posledního centimetru. Stačí zapojit selský rozum a vyměnit nepraktické regály za regálový systém na míru.

Ani váš sklad není nafukovací a pokud již nyní řešíte problémy s nedostatkem místa, měli byste uskladněné materiály a zboží přeorganizovat. Účinná reorganizace se však většinou neobejde bez zmíněných regálových systémů, které vyhovují vašim specifickým požadavkům.

Jedním z výrobců, který se zabývá výrobou skladové techniky, je slovenská společnost KREDIT SK REGALSISTEM, která se ve svém oboru pohybuje více než 17 let a nabízí široké spektrum regálových sestav. Určitě si mezi nimi vyberete i vy.

KREDIT SK REGALSISTYM používá k výrobě vysoce kvalitní regálové komponenty od německé společnosti Gruppo Metalsistem. Portfolio produktů obsahuje běžné policové, konzolové (stromečkové) a paletové regály. Každý ze zmíněných systémů si lze nechat vyrobit na míru s ohledem na požadovanou nosnost a rozměry.

Pro skladování volně uloženého zboží jsou určeny policové regály SUPER 123 a UNIRACK, které si můžete nakonfigurovat třeba hned. Na webu www.regalsistem.cz najdete online aplikaci, která vám na základě zadaných parametrů vypočítá i konečnou cenu. Budete-li mít zájem o konzolový regál, kontaktujte prodejce přímo.

Ať už vaše volba padne na kterýkoliv ze zmíněných systémů, vždy se můžete spolehnout na dlouhou životnost a vysokou estetickou hodnotu. A abychom nezapomněli, regálové systémy jsou k mání také v mobilní variantě, která je ještě efektivnější a můžete díky ní ušetřit až polovinu celkového prostoru.