Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Skladujte efektivněji – regálové systémy na míru vám to umožní

Chcete svůj sklad nebo prodejnu využívat mnohem efektivněji? Jeden z nejdůležitějších faktorů, které mají významný vliv na fungování firmy, tkví ve způsobu skladování a zatímco mnozí podnikatelé neváhají rozšiřovat skladovací prostory a pronajímají si nové, jiní naopak stávající prostory využívají do posledního centimetru. Stačí zapojit selský rozum a vyměnit nepraktické regály za regálový systém na míru.

Ani váš sklad není nafukovací a pokud již nyní řešíte problémy s nedostatkem místa, měli byste uskladněné materiály a zboží přeorganizovat. Účinná reorganizace se však většinou neobejde bez zmíněných regálových systémů, které vyhovují vašim specifickým požadavkům.

Jedním z výrobců, který se zabývá výrobou skladové techniky, je slovenská společnost KREDIT SK REGALSISTEM, která se ve svém oboru pohybuje více než 17 let a nabízí široké spektrum regálových sestav. Určitě si mezi nimi vyberete i vy.

KREDIT SK REGALSISTYM používá k výrobě vysoce kvalitní regálové komponenty od německé společnosti Gruppo Metalsistem. Portfolio produktů obsahuje běžné policové, konzolové (stromečkové) a paletové regály. Každý ze zmíněných systémů si lze nechat vyrobit na míru s ohledem na požadovanou nosnost a rozměry.

Pro skladování volně uloženého zboží jsou určeny policové regály SUPER 123 a UNIRACK, které si můžete nakonfigurovat třeba hned. Na webu www.regalsistem.cz najdete online aplikaci, která vám na základě zadaných parametrů vypočítá i konečnou cenu. Budete-li mít zájem o konzolový regál, kontaktujte prodejce přímo.

Ať už vaše volba padne na kterýkoliv ze zmíněných systémů, vždy se můžete spolehnout na dlouhou životnost a vysokou estetickou hodnotu. A abychom nezapomněli, regálové systémy jsou k mání také v mobilní variantě, která je ještě efektivnější a můžete díky ní ušetřit až polovinu celkového prostoru.