Díky Sekyra Group můžete bydlet v Praze tak, jako nikdy předtím

Díky Sekyra Group můžete bydlet v Praze tak, jako nikdy předtím

Společnost Sekyra Group Real Estate pravděpodobně není třeba dlouze představovat. Patří mezi přední tuzemské developerské společnosti a chlubí se celou řadou úspěšně realizovaných projektů. Je jejím portfoliu najdete sídla významných společností jako je Česká spořitelna, T-Mobile, Národní technická knihovna, Neslé nebo Skanska. Kromě toho postavila a zrekonstruovala na 7 000 bytů a právě o některých z nich bychom vás rádi informovali. Přemýšlíte-li o bydlení v Praze, určitě byste neměli nechat developerské projekty od Sekyra Group bez povšimnutí. Do puntíku totiž splňují to, co od moderních rezidenčních bytů čekáme.

Projekty, které má na developer na svědomí, jsou skvělým důkazem toho, že i pražské byty mohou nabídnout moderní bydlení ve velmi klidné lokalitě, jejíž občanská vybavenost však nijak nezaostává za ostatními částmi Prahy. Samozřejmostí je vynikající spojení s centrem a využití nejmodernějších technologií, které jsou nezbytnou součástí každého nízkoenergetického bydlení. Struktura bytů je přitom velmi pestrá a na své si přijdou početné rodiny s dětmi, ale i „singles“, kteří na velikost obytné plochy nekladou takové požadavky.

Bydlení v Praze, které nás skutečně zaujalo

Mezi nejzajímavější počiny bezesporu patří Rezidence Korunní, která se nachází ve Vinohradech. Projekt je jakousi symbiózou kosmopolitní tváře města a soukromí, které je pro většinu z nás velmi důležité. Luxusní byty v Praze na Vinohradech jsou rozděleny do tří objektů (Boulevard. Villa a Industrial) a jejich součástí je i dvůr s vodní plochou, zelení a lavičkami.

Byty v Praze na prodej jsou v současné době připraveny také v Dolních Počernicích. Příjemným prostředím Prahy 9, skvělou občanskou vybaveností a nedalekým golfovým hřištěm však benefity Dolních Počernic nekončí. Největším lákadlem je nízkoenergetický standard, který redukuje náklady na bydlení na minimum. Informace o dalších developerských projektech najdete na webu sekyragroup.cz.