Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

České postele z masivu vás příjemně překvapí ve všech ohledech

Většina z nás si to možná neuvědomuje, ale v průměru prospíme jednu třetinu života. A právě proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost kvalitě spánku, tedy výběru matrace a v neposlední řadě i samotné postele. Ani ta nejlepší matrace vám totiž nebude stoprocentně sloužit bez prvotřídní konstrukce, která zajistí vynikající proudění vzduchu pod ní a zároveň nadstandardní komfort v podobě bezproblémového vstávání. Pokud takovou postel nemáte, přišel čas na nápravu. Pomocnou ruku vám podá česká firma BOGARTECH s.r.o., která patří mezi špičkové výrobce nábytku z masivu.

Prostor, komfort a krása dřeva

BOGARTECH vyrábí postele z masivu, které snoubí maximální pohodlí, funkcionalitu a přirozenou krásu dřeva. Pokud vás trápí nedostatek úložného prostoru a hledáte způsob, jak ukrýt ložní prádlo, peřiny a spoustu dalších věcí, které chcete během dne skrýt, budete mile překvapeni 275 variantami rozložení zásuvek. Anebo sáhněte po posteli s velkým úložným prostorem, do kterého se dostanete zvednutím roštu. Tak jako tak se můžete spolehnout na vysoce kvalitní kování s kličkovými výsuvy a standardní lehací výškou 64 cm (v závislosti na vaší matraci). Tu ocení nejen senioři, ale každý, kdo touží po bezproblémovém vstávání.

Postel z masivu s úložným prostoremZmínili jsme, že významnou roli hraje i odvětrávání. To je v případě postelí z masivu vyřešeno do posledního detailu. Všechny varianty se chlubí důmyslným odvětráním a to nejen pro matraci, ale také úložné prostory.

Na zdravém spánku má obrovský podíl i materiál, ze kterého se postele s úložným prostorem vyrábí. Masivní smrkové, borovicové a bukové dřevo vás uchvátí vůní i jedinečnou strukturou. Pro fajnšmekry se nabízí alternativa v podobě dubu nebo břízy.

Přijďte se na ni podívat, nebo si ji objednejte z pohodlí domova

BOGARTECH vyrábí postele s úložným prostorem a další nábytek v malé šumavské vesnici Tedražice (nedaleko Sušice) a vy si ho můžete prohlédnout ve vzorkovně na Praze 5 na Plzeňské ulici. Nemůžete to vydržet a chcete novou postel hned teď? V tom případě zamiřte na www.ceskaloznice.cz a požádejte o nezávaznou cenovou kalkulaci. Rozhodnete-li se pro koupi, nebudete se muset starat o dopravu ani montáž. Svou životní postel dostanete až do ložnice a vašim jediným úkolem bude relaxovat.