Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

České postele z masivu vás příjemně překvapí ve všech ohledech

Většina z nás si to možná neuvědomuje, ale v průměru prospíme jednu třetinu života. A právě proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost kvalitě spánku, tedy výběru matrace a v neposlední řadě i samotné postele. Ani ta nejlepší matrace vám totiž nebude stoprocentně sloužit bez prvotřídní konstrukce, která zajistí vynikající proudění vzduchu pod ní a zároveň nadstandardní komfort v podobě bezproblémového vstávání. Pokud takovou postel nemáte, přišel čas na nápravu. Pomocnou ruku vám podá česká firma BOGARTECH s.r.o., která patří mezi špičkové výrobce nábytku z masivu.

Prostor, komfort a krása dřeva

BOGARTECH vyrábí postele z masivu, které snoubí maximální pohodlí, funkcionalitu a přirozenou krásu dřeva. Pokud vás trápí nedostatek úložného prostoru a hledáte způsob, jak ukrýt ložní prádlo, peřiny a spoustu dalších věcí, které chcete během dne skrýt, budete mile překvapeni 275 variantami rozložení zásuvek. Anebo sáhněte po posteli s velkým úložným prostorem, do kterého se dostanete zvednutím roštu. Tak jako tak se můžete spolehnout na vysoce kvalitní kování s kličkovými výsuvy a standardní lehací výškou 64 cm (v závislosti na vaší matraci). Tu ocení nejen senioři, ale každý, kdo touží po bezproblémovém vstávání.

Postel z masivu s úložným prostoremZmínili jsme, že významnou roli hraje i odvětrávání. To je v případě postelí z masivu vyřešeno do posledního detailu. Všechny varianty se chlubí důmyslným odvětráním a to nejen pro matraci, ale také úložné prostory.

Na zdravém spánku má obrovský podíl i materiál, ze kterého se postele s úložným prostorem vyrábí. Masivní smrkové, borovicové a bukové dřevo vás uchvátí vůní i jedinečnou strukturou. Pro fajnšmekry se nabízí alternativa v podobě dubu nebo břízy.

Přijďte se na ni podívat, nebo si ji objednejte z pohodlí domova

BOGARTECH vyrábí postele s úložným prostorem a další nábytek v malé šumavské vesnici Tedražice (nedaleko Sušice) a vy si ho můžete prohlédnout ve vzorkovně na Praze 5 na Plzeňské ulici. Nemůžete to vydržet a chcete novou postel hned teď? V tom případě zamiřte na www.ceskaloznice.cz a požádejte o nezávaznou cenovou kalkulaci. Rozhodnete-li se pro koupi, nebudete se muset starat o dopravu ani montáž. Svou životní postel dostanete až do ložnice a vašim jediným úkolem bude relaxovat.