Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dláždím, dláždíš, dláždíme

Pustili jste se do rekonstrukce bydlení a brzy se budete muset rozhodnout, kterou podlahovou krytinu zvolíte? Možností není příliš mnoho, ovšem o to víc bude vaše rozhodnutí důležitější. Nevhodně zvolená podlahová krytina dokáže atmosféru nově zrekonstruovaného obydlí úplně pokazit. Rozhodne-li se správně, celkový dojem naopak umocníte. Je tedy na vás, zda se budete šlapat po koberci, parketách či plovoucí podlaze nebo sáhnete po těžším kalibru v podobě dlažby. Každá z krytin má své specifické výhody, ovšem jen jednu z nich můžete umístit prakticky do kterékoliv místnosti. Ano, hádáte správně, na mysli máme dlažbu.

Proč si vybrat právě dlažbu?

Zajímá vás, v čem je dlažba lepší než koberec a proč ji upřednostnit před plovoucí podlahou? Dlažba představuje ideální řešení pro ty, kteří trpí alergií (koberec je doslova ráj roztočů) a zároveň se velmi snadno udržuje. Na rozdíl od plovoucí podlahy nehrozí, že se začne prohýbat a nevrže jako parkety. Kromě toho je velmi pevná a snese značné zatížení. Její jedinou nevýhodou může být poněkud chladnější povrch, ovšem i ten se dá snadno vyřešit prostřednictvím podlahového vytápění, které je současné době velmi dostupné.

Dlažba a obklady jsou navíc k dispozici v obrovském spektru barevných kombinací a tvarů, což hraje do karet těm, kteří se chtějí v interiéru opravdu vyřádit. Vhodně zvolená kombinace totiž dokáže hotově divy – opticky rozšíří prostor či odvede pozornost od drobných nedostatků.

Vsaďte na kvalitu a vyhnete se problémům

Cenové rozpětí dlažby je skutečně široké a začíná na několika desítkách korun za metr čtvereční. Za exkluzivní materiály však dáte mnohonásobně více a nutno podotknout, že jde o investici, která se vyplatí. Kvalitní dlažba od prověřených výrobců vydrží mnohem větší zátěž a v případě, že se přeci jen něco přihodí, se vyhnete problémům se sháněním stejných kusů. Nezbývá, než doporučit specialistu na výrobu dlaždic a obkladů, společnost BIGTILE. Ta se jedna z mála zabývá také výrobou velkoformátových dlaždic o velikosti až 3 x 1 m. Aktuální nabídku najdete na webu bigtile.cz.