Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Exotika na dosah ruky. A to doslova

Léto je sice to tam, což ale neznamená, že si nemůžeme vyrazit na perfektní dovolenou. Zapomeňte  však na Alpy, Tatry a podobně studené destinace. Na lyžování bude ještě času dost.  Jakpak by se vám líbilo strávit Štědrý den na prosluněné pláži a kochat se pohledem na průzračně modrou lagunu? Exotická dovolená už dávno není výsadou těch nejbohatších a můžeme si na ni zaletět všichni. Stačí se obrátit na cestovní kancelář RUDOLF REISEN, která nabízí zájezdy německých cestovních kanceláří. A proč létat právě s nimi?

Hogo fogo dovolená

Zájezdy německých CK jsou známé nízkými cenami a luxusními službami, na které můžeme u zájezdů stejné cenové kategorie u českých cestovek zapomenout. Němci jsou holt náročnější a to, co my Češi považujeme za luxus, pokládají za naprostý standard.  A aby tamější CK uspokojili i tu nejnáročnější klientelu, musely ceny exotických zájezdů značně zredukovat. A proč se obrátit právě na RUDOLF REISEN? Protože jako jediná společnost nabízí zájezdy německých ck i z Prahy. Doposud jsme mohli využívat výhodné nabídky zahraničních cestovek pouze za předpokladu, že se smíříme s odletem z Německa či Rakouska. Díky RUDOLF REISEN vám odpadne spousta nepříjemných starostí s přesunem na letiště a budete se moct soustředit na to hlavní – vaši vysněnou dovolenou.

A které destinace jsou aktuálně v kurzu? Přelom listopadu a prosince je ideální období na dovolenou doThajska, na Malediv, Srí Lanku či do Malajsie. Populární jsou i plavby lodí, prostřednictví kterých se podíváte na spoustu zajímavých míst.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Hodně českých cestovek se inspiruje těmi neměckými, ale neřekl bych, že jsou levnější, spíše naopak. Stačí najít dobrou českou cestovku s dobrými mezinárodními kontakty. Problém je, že většina Čechů hledá spíše levnější rodinné dovolené v Evropě. Myslím ale, že ceny zájezdů (nejen) do exotických zemí půjdou hodně rychle dolů. Ta mezinárodní situace není zrovna moc příznivá pro cestovní kanceláře.