Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Exotika na dosah ruky. A to doslova

Léto je sice to tam, což ale neznamená, že si nemůžeme vyrazit na perfektní dovolenou. Zapomeňte  však na Alpy, Tatry a podobně studené destinace. Na lyžování bude ještě času dost.  Jakpak by se vám líbilo strávit Štědrý den na prosluněné pláži a kochat se pohledem na průzračně modrou lagunu? Exotická dovolená už dávno není výsadou těch nejbohatších a můžeme si na ni zaletět všichni. Stačí se obrátit na cestovní kancelář RUDOLF REISEN, která nabízí zájezdy německých cestovních kanceláří. A proč létat právě s nimi?

Hogo fogo dovolená

Zájezdy německých CK jsou známé nízkými cenami a luxusními službami, na které můžeme u zájezdů stejné cenové kategorie u českých cestovek zapomenout. Němci jsou holt náročnější a to, co my Češi považujeme za luxus, pokládají za naprostý standard.  A aby tamější CK uspokojili i tu nejnáročnější klientelu, musely ceny exotických zájezdů značně zredukovat. A proč se obrátit právě na RUDOLF REISEN? Protože jako jediná společnost nabízí zájezdy německých ck i z Prahy. Doposud jsme mohli využívat výhodné nabídky zahraničních cestovek pouze za předpokladu, že se smíříme s odletem z Německa či Rakouska. Díky RUDOLF REISEN vám odpadne spousta nepříjemných starostí s přesunem na letiště a budete se moct soustředit na to hlavní – vaši vysněnou dovolenou.

A které destinace jsou aktuálně v kurzu? Přelom listopadu a prosince je ideální období na dovolenou doThajska, na Malediv, Srí Lanku či do Malajsie. Populární jsou i plavby lodí, prostřednictví kterých se podíváte na spoustu zajímavých míst.

1 komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Hodně českých cestovek se inspiruje těmi neměckými, ale neřekl bych, že jsou levnější, spíše naopak. Stačí najít dobrou českou cestovku s dobrými mezinárodními kontakty. Problém je, že většina Čechů hledá spíše levnější rodinné dovolené v Evropě. Myslím ale, že ceny zájezdů (nejen) do exotických zemí půjdou hodně rychle dolů. Ta mezinárodní situace není zrovna moc příznivá pro cestovní kanceláře.