Taktická svítilna je vhodná do terénu, využijete ji i v domácnosti

Taktická svítilna je vhodná do terénu, využijete ji i v domácnosti

Mít dobrý přehled aneb vidět na všechno v okolí, i když už je šero nebo dokonce tma. Se spolehlivou svítilnou je podobná věc naprostou jistotou. Nízká váha, kterou v kapse nebo batohu ani neucítíte, je bezesporu velkou předností. Využít svítilnu v terénu je tak otázkou několika vteřin, stačí pouze jediné, nechat ji večer před výpravou nabít. Ostatně, používají ji záchranáři nebo policisté, tedy ti, kteří se musí spolehnout na své vybavení skutečně stoprocentně. Existuje zde vlastně snad nějaké lepší doporučení, než je právě toto?

Dlouhé procházky v dobré společnosti

Nikdy vás nezklame – režim svícení si můžete nastavit v několika různých podobách a dosvit až do více než 200 metrů v otevřeném terénu vás jistě také potěší. Taktická svítilna se hodí jako pomůcka pro cyklisty, ale i milovníky delších výletů. Dopomůže vám k lepší orientaci uprostřed spletité lesní cesty, když už se pomalu stmívá. A především je voděodolná a problém jí nezpůsobí ani žádné další rozmary počasí. Noste ji jednoduše v bundě nebo příruční tašce a nic vás na cestách nepřekvapí! Další variantou je klip na oblečení, na nějž si můžete svítilnu pověsit a mít ji tak vždycky u sebe.

Velké rozdíly teplot také vadit nebudou

Ruční svítilna si poradí nejen s deštěm a mlhou, ale také mrazem nebo velkými vedry. Výhodou je také rychlé nabíjení, vzpomenout si na něj můžete i později večer a na ranní výpravu bude tento pomocník připraven ve špičkové kondici. Baterii lze nabíjet i skrze powerbanku, podobně jako třeba mobilní telefon. Kutilská dílna nebo outdoorové aktivity, usnadnění rybaření, pomůcka pro dětský skautský tábor. Možností využití takovéto svítilny určitě najdete na desítky. A na cel-tec.cz se můžete podívat, jak rozsáhlý repertoár těchto produktů nabízí český trh.

Publikováno: 03. 04. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Adam