Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Do Brna třikrát a pokaždé trochu jinak

Někoho zavedou do Brna pracovní povinnosti. Jiný neodolá spoustě pamětihodností a atrakcí a rozhodne se Štatl navštívit jen tak, pro radost. Další do něj míří za láskou….Všichni však mají jedno společné – budou si muset najít nocleh. Pokud podobná cesta čeká i vás, určitě nepohrdnete pár tipy na ubytování. Jediné, co ubytovací zařízení spojuje, je to, že je najdete v jednom městě.

Pro fajnšmekry

Říká se, že to nejlepší patří nakonec. My jsme však rozhodli zaútočit na vaše smysly hned na začátku a navštívili jsme luxusní hotel Luxhotel ONYX ve Svinošicích, který se pyšní téměř pěti hvězdičkami. Kombinace luxusního vybavení a stylového prostředí činí z tohoto zařízení neodolatelnou volbu pro všechny, kteří si chtějí pobyt na Brněnsku užít na sto procent. Na své si přijdou i milovníci relaxace, kteří mohou využít masáže, aromaterapie a hotelový bazén. Samozřejmostí jsou i doplňkové služby v podobě půjčovny kol (pro hotelové hosty zdarma), odvozu na letiště či osobního řidiče. Pro milovníky myslivosti je možno v okolních revírech zorganizovat hon.

Economy class

Pokud si na luxus příliš nepotrpíte a kladete důraz na cenu, oceníte útulné a levné ubytování Brno Express Atack na Černovickém nábřeží. V ubytovně můžete složit hlavu nárazově či dlouhodobě a to za velmi nízké ceny. I přesto je objekt velmi dobře vybaven a nechybí rychlé WI-FI připojení, vlastní střežený parking, možnost pronájmu skladu či televize a další užitečné služby. V létě ceníte přilehlé posezení s grilem, kde si můžete odpočinout třeba s celou rodinou.

Pro milence

Na závěr bychom vám rádi představili luxusní milenecký azyl, který se nachází severně směrem na Svitavy, jen 15 minut jízdy autem z Brna. SIESTA AZYL představuje perfektní místo pro tajné milenecké sešlosti, ale i společné oslavy výročí. Ať už strávíte nezapomenutelné chvíle ve stylově zařízeném pokoji, nebo se naopak uchýlíte do wellness zóny, nikdy se vám nebude chtít vracet zpátky do reality. Vnitřní bazén s protiproudem, finská sauna s koši plnými himalájské soli, parní sauna s dávkovačem vonných esencí či venkovní vířivka s color terapií jsou dost pádné argumenty k tomu, abyste zde strávili i příští víkend…