Do Brna třikrát a pokaždé trochu jinak

Do Brna třikrát a pokaždé trochu jinak

Někoho zavedou do Brna pracovní povinnosti. Jiný neodolá spoustě pamětihodností a atrakcí a rozhodne se Štatl navštívit jen tak, pro radost. Další do něj míří za láskou....Všichni však mají jedno společné – budou si muset najít nocleh. Pokud podobná cesta čeká i vás, určitě nepohrdnete pár tipy na ubytování. Jediné, co ubytovací zařízení spojuje, je to, že je najdete v jednom městě.

Pro fajnšmekry

Říká se, že to nejlepší patří nakonec. My jsme však rozhodli zaútočit na vaše smysly hned na začátku a navštívili jsme luxusní hotel Luxhotel ONYX ve Svinošicích, který se pyšní téměř pěti hvězdičkami. Kombinace luxusního vybavení a stylového prostředí činí z tohoto zařízení neodolatelnou volbu pro všechny, kteří si chtějí pobyt na Brněnsku užít na sto procent. Na své si přijdou i milovníci relaxace, kteří mohou využít masáže, aromaterapie a hotelový bazén. Samozřejmostí jsou i doplňkové služby v podobě půjčovny kol (pro hotelové hosty zdarma), odvozu na letiště či osobního řidiče. Pro milovníky myslivosti je možno v okolních revírech zorganizovat hon.

Economy class

Pokud si na luxus příliš nepotrpíte a kladete důraz na cenu, oceníte útulné a levné ubytování Brno Express Atack na Černovickém nábřeží. V ubytovně můžete složit hlavu nárazově či dlouhodobě a to za velmi nízké ceny. I přesto je objekt velmi dobře vybaven a nechybí rychlé WI-FI připojení, vlastní střežený parking, možnost pronájmu skladu či televize a další užitečné služby. V létě ceníte přilehlé posezení s grilem, kde si můžete odpočinout třeba s celou rodinou.

Pro milence

Na závěr bychom vám rádi představili luxusní milenecký azyl, který se nachází severně směrem na Svitavy, jen 15 minut jízdy autem z Brna. SIESTA AZYL představuje perfektní místo pro tajné milenecké sešlosti, ale i společné oslavy výročí. Ať už strávíte nezapomenutelné chvíle ve stylově zařízeném pokoji, nebo se naopak uchýlíte do wellness zóny, nikdy se vám nebude chtít vracet zpátky do reality. Vnitřní bazén s protiproudem, finská sauna s koši plnými himalájské soli, parní sauna s dávkovačem vonných esencí či venkovní vířivka s color terapií jsou dost pádné argumenty k tomu, abyste zde strávili i příští víkend...

Publikováno: 02. 12. 2012

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam