Bobycentrum: Čtyřhvězdičkový hotel Brno nabízí vskutku luxusní ubytování

Bobycentrum: Čtyřhvězdičkový hotel Brno nabízí vskutku luxusní ubytování

Chystáte se do Brna a poohlížíte se po ucházejícím ubytování? Ať už je váš důvod návštěvy jakýkoliv, chcete-li si ze Štatlu odvézt ty nejlepší zážitky, ubytujte se ve čtyřhvězdičkovém Hotelu Bobycentrum. Pokud je pro vás důležitá kvalita služeb a vysoce komfortní zázemí, nebudete litovat. Brněnský hotel nabízí perfektní dopravní dostupnost do centra města, na Brněnské výstaviště nebo na Brněnský okruh. Nedílnou součástí hotelu je i vyhlášená restaurace Inspirace a kavárna Shiny. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít!

Vysoce nadstandardní ubytování v Brně

Hotel Brno – Bobycentrum čítá 140 pokojů rozdělených do několika kategorií. Na své si tak přijdou zájemci o útulné a zároveň cenově dostupné ubytování a zároveň ti nejnáročnější: Pokoje STANDARD o rozloze 25 m² tvoří pomyslný základ nabídky. V těchto pokojích jsou oddělené postele o velikosti 2 x 1m nebo manželské postele 2 x 2 m. O stupínek výše jsou pokoje SUPERIOR o rozloze 35m². V těchto pokojích se nachází manželská postel a kromě větší rozlohy nabízí i prostornější koupelnu vhodnou pro osoby s handicapem. Toužíte-li po ještě větším prostoru, zvolte pokoje typu APARTMÁ o rozloze 50m². Ty jsou opět vybaveny manželskou postelí, větší koupelnou, ale také obývacím pokojem, který je jako stvořený pro relaxaci i schůzky. Pro ty nejnáročnější je určeno PREZIDENTSKÉ APARTMÁ o rozloze 200m². Velká rozloha není zdaleka jediným tahákem – hosté, kteří si luxusní apartmány pronajmou, budou mít k dispozici terasu s panoramatickým výhledem na Brno a dvě zasedací místnosti pro malé meetingy. Pří pronájmu obou částí současně (apartmány jsou rozděleny na dvě části) si mimo jiné užijete koupání v privátním bazénu (Bobycentrum patří mezi hrstku ubytování s bazénem Brno!) a dostanete k dispozici zasedací místnost s barem, která vede na obrovskou terasu. Apartmán lze pronajmout jako celé 9. patro hotelu nebo pouze pravou či levou část. Prostory jsou rozděleny na dvoulůžkové pokoje s manželskými postelemi, prostorné koupelny a kuchyňky a pracovny. prezidentsky-apartman Všechny pokoje jsou zařízeny tak, aby se v nich hosté cítili útulně a mohli nerušeně odpočívat. Standardním vybavením je klimatizace, satelitní televize s rádiem, minilednička, vysoušeč vlasů a karetní zámek. V rámci celého hotelu funguje bezplatná wifi. Všichni hosté mohou využívat nonstop recepci, která se svědomitě stará o všechny jejich potřeby. Samozřejmostí je parkování, a to v těsné blízkosti hotelu (200 parkovacích míst) nebo v podzemní garáži (46 parkovacích míst).

Okolí hotelu

Ubytování v luxusním hotelu Bobycentrum je vhodné pro náročné turisty a vzhledem k dopravní dostupnosti také pro účastníky veletrhů a kongresů na Brněnském výstavišti. V bezprostředním okolí se nachází městský park Lužánky, který je jako stvořený pro aktivní odpočinek a relaxaci. Mezi další zajímavá místa patří vila Tugendhat (světové dědictví UNESCO), jakožto i všechna ostatní zákoutí centra Brna. Procházky v malebných uličkách a prohlídka turistických atrakcí jako Petrov nebo hrad Špilberk stojí za to!

Firemní akce – Brno

Hotel Bobycentrum je ideálním místem pro konání kongresů, meetingů a firemních akcí. O realizaci se postará zkušený personál hotelu, který převede vaše myšlenky ve skutečnost. Ušetřete si starosti plánováním a nechte si vše uspořádat „na klíč“. Konferenční prostory a sály pojmou až 500 lidí a personál se postará o občerstvení (např. formou rautu nebo coffee breaku) i audiovizuální techniku. Prostory jsou jako stvořené na pořádání větších oslav a svateb.

Dobrá zpráva pro milovníky dobrého jídla

Luxusní ubytování Brno snoubí pobyt ve velmi příjemném prostředí s gastronomickými zážitky. Zmínili jsme, že součástí hotelu je také restaurace Inspirace. V té si dáte bohatou snídani formou švédských stolů a kdykoliv během dne některý z chutných sezónních pokrmů dle kalendáře, který sestavil samotný šéfkuchař. restaurace-brno Neméně atraktivní je i posezení ve znovuotevřené kavárně Shiny, jejíž součástí je i letní zahrádka. I zde si dáte denní menu, ledový čaj, domácí limonádu, frappé nebo třeba rozlévané víno. Chcete-li se o brněnském hotelu Bobycentrum dozvědět další informace, pokračujte na www.hotelbobycentrum.cz. Na webu najdete platný ceník, fotogalerii a jídelní lístek.

Publikováno: 05. 06. 2015

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: hotel brno | ubytování brno