Dokonalé bydlení potřebuje komfortní výbavu – venkovní žaluzie na prosklené plochy i posuvnou bránu

Dokonalé bydlení potřebuje komfortní výbavu – venkovní žaluzie na prosklené plochy i posuvnou bránu

Stavíte nebo kupujete rodinný dům? Nezapomeňte si v rozpočtu nechat prostředky na doplňky a vybavení, které běžné bydlení mění na skutečný luxus a komfort.

Venkovní žaluzie a rolety pomáhají udržovat správné klima v interiéru

Propojení interiéru s exteriérem, snadný vstup na zahradu a dokonalý výhled přes velké prosklené plochy je dnes jednoznačným požadavkem každého z nás, kdo si pořizujeme nové bydlení v rodinném domku. Tyto prosklené plochy však potřebují stínící žaluzie. Ideální jsou venkovní. Venkovní žaluzie poskytují zastínění, fungují jako tepelná ochrana v létě před horkem, v zimě před chladem. Přitom díky naklápění umožňují regulovat pronikání světla podle potřeby a současně nebrání větrání interiéru ani když jsou zcela zatažené. Další bonus navíc poskytnou venkovní rolety. Výrazně snižují hlučnost a brání tak pronikání hluku i z rušné ulice. Současně kladou do cesty překážku zlodějům a jsou pokládány za jednu z účinných ochran proti vloupání. Venkovní žaluzie i rolety jsou ideálně ovládané elektropohonem s dálkovým ovladačem. Žaluzie lze dovybavit slunečním a větrným senzorem a oba stínící doplňky je možné ovládat smartfonem. Všechny tyto vychytávky prodává společnost Pavel Bubík.

Dobrá garáž potřebuje kvalitní garážové dveře

Co čekáme od dobré garáže? Musí být dostatečně velká pro potřebný počet aut. Měla by nabídnou navíc i nějaký ten úložný prostor na různé autodoplňky. A samozřejmě by měla mít kvalitní dálkově ovládané dveře. Na webu Bubik-vrata.cz najdete garážová vrata, která nabízí firma Pavel Bubík. Společnost prodává a montuje sekční garážová vrata Hörmann a Kružík, ale i praktická rolovací garážová vrata, která nezabírají místo pod stropem garáže.

Praktické brány v moderním i klasickém vzhledu

Dokonalý vjezd je nutné zajistit i na pozemek. Optimálně tak, abychom nemuseli vůbec vystupovat z automobilu. Společnost Pavla Bubíka nabízí rovněž křídlové brány, a to v moderním designu, nebo kované křídlové brány (z kovaných polotovarů). Mohou být v provedení jednokřídlové a dvoukřídlové, s nadzemním i podzemním pohonem. U obou typů je možné otevírání oběma směry. Jiné řešení poskytují posuvné brány. Odsouvají se podél oplocení. Mohou být ve variantě samonosné, nebo při nedostatečném bočním prostoru teleskopicky nesené.

Publikováno: 26. 05. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam