Signosoft přináší elektronické podpisy do domácností

Signosoft přináší elektronické podpisy do domácností

Ve firemním prostředí se elektronické podpisy používají už nějakou dobu, covid je však rozšířil. Také soukromé osoby nyní spoustu věcí vyřizují digitálně, a tak místo fyzického podpisu na papír potřebují ten digitální. Problémem je, že spousta lidí netuší, jak na něj. Proto si příchozí dokument vytisknou, ručně podepíšou a opět naskenují. Tudy ovšem správná cesta nevede. Na správnou cestu se Čechy snaží navést aplikace Signosoft. Jde o českou aplikaci pro elektronické podepisování dokumentů, jež za sebou má deset let vývoje. Zkušenosti jsou znát, tvůrci ji, i na základě zpětné vazby uživatelů, dovedli téměř k dokonalosti. Na trhu si aktuálně drží 80% podíl.

Signosoft míří do českých domácností

Aktuálně se tvůrci aplikace chtějí zaměřit na menší firmy a domácnosti. Ty se nyní mohou zaregistrovat a podepsat si zdarma celkem 5 dokumentů. Pracuje se však na osekané verzi aplikace, jež bude dostupná navždy bezplatně – právě to je šance pro domácnosti. Už nyní tedy máte možnost si Signosoft vyzkoušet, a až přijde osekaná bezplatná verze, nic vám nebude bránit v jeho používání.

Podepisujte online, rychle a bezpečně

Signosoft využívá cloud, dokumenty k podepisování ukládá do cloudu, takže je máte kdykoliv k dispozici. I díky tomu se můžete přihlásit z PC, Macu, iOS a Androidu. Dokumenty si podepíšete a zobrazíte kdekoliv. Signosoft podporuje dva typy podpisů, a to ruční a elektronický podpis. Ten ruční nakreslíte stylusem či perem na tabletu nebo podpisové podložce. Signosoft však nezaznamená pouze jeho tvar, nýbrž i počet zdvihů, tlak a další specifika vašeho originálního podpisu. Elektronický podpis je bezpečnější, jedná se v podstatě o váš zašifrovaný podpis, přitom ho vložíte jediným kliknutím. Stejně jednoduše rovněž vyžádáte podepsání dokumentů. Dokument nahrajete do cloudu a určíte, kdo ho má podepsat. Buďte i vy digitální, naučte se využívat elektronický podpis online!

Publikováno: 22. 12. 2021

Kategorie: Technika

Autor: Adam