Internet

Signosoft přináší elektronické podpisy do domácností

Ve firemním prostředí se elektronické podpisy používají už nějakou dobu, covid je však rozšířil. Také soukromé osoby nyní spoustu věcí vyřizují digitálně, a tak místo fyzického podpisu na papír potřebují ten digitální. Problémem je, že spousta lidí netuší, jak na něj. Proto si příchozí dokument vytisknou, ručně podepíšou a opět naskenují. Tudy ovšem správná cesta nevede.

Na správnou cestu se Čechy snaží navést aplikace Signosoft. Jde o českou aplikaci pro elektronické podepisování dokumentů, jež za sebou má deset let vývoje. Zkušenosti jsou znát, tvůrci ji, i na základě zpětné vazby uživatelů, dovedli téměř k dokonalosti. Na trhu si aktuálně drží 80% podíl.

Signosoft míří do českých domácností

Aktuálně se tvůrci aplikace chtějí zaměřit na menší firmy a domácnosti. Ty se nyní mohou zaregistrovat a podepsat si zdarma celkem 5 dokumentů. Pracuje se však na osekané verzi aplikace, jež bude dostupná navždy bezplatně – právě to je šance pro domácnosti. Už nyní tedy máte možnost si Signosoft vyzkoušet, a až přijde osekaná bezplatná verze, nic vám nebude bránit v jeho používání.

Podepisujte online, rychle a bezpečně

Signosoft využívá cloud, dokumenty k podepisování ukládá do cloudu, takže je máte kdykoliv k dispozici. I díky tomu se můžete přihlásit z PC, Macu, iOS a Androidu. Dokumenty si podepíšete a zobrazíte kdekoliv.

Signosoft podporuje dva typy podpisů, a to ruční a elektronický podpis. Ten ruční nakreslíte stylusem či perem na tabletu nebo podpisové podložce. Signosoft však nezaznamená pouze jeho tvar, nýbrž i počet zdvihů, tlak a další specifika vašeho originálního podpisu. Elektronický podpis je bezpečnější, jedná se v podstatě o váš zašifrovaný podpis, přitom ho vložíte jediným kliknutím. Stejně jednoduše rovněž vyžádáte podepsání dokumentů. Dokument nahrajete do cloudu a určíte, kdo ho má podepsat. Buďte i vy digitální, naučte se využívat elektronický podpis online!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *