I muže lze obdarovat šperky – místo klasiky zkuste třeba luxusní klíčenky či pera

I muže lze obdarovat šperky – místo klasiky zkuste třeba luxusní klíčenky či pera

Jsou muži, kteří zápasí i s tím, že by měli nosit snubní prsten. Jiní zas nosí šperky rádi, nebrání se moderním náramkům či řetízkům. Přesto existují šperky, jež nadchnou obě tyto skupiny – tedy i muže, pro které je běžný šperk příliš zženštilým. Šperkem lze obdarovat skutečně každého muže. Záleží jen na úhlu pohledu, co je šperkem. A šperky nejsou jen zmiňované prsteny, náramky, řetízky či přívěsky. Dokonce nemusíme skončit výhradně u luxusních hodinek. Mužné šperky, které neurazí ani čest alfa samce, existují. Jsou to luxusní klíčenky, klipy na peníze, luxusní pera, je to též šperkovnice, kam lze tyto doplňky odkládat. No a pokud zabrousíme ještě dál od ušlechtilých kovů, šperkem pro muže je i kvalitní kožená peněženka. Chcete-li podobný luxusní dárek koupit, podívejte se na sortiment Šperky Beny. Jakýkoliv dárek koupíte bezpečně online.

Pánská peněženka nebo klip na peníze? Mužům se hodí obojí

Pravdou je, že peníze v papírové podobě zdárně nahradily platební karty a finance, které našimi rukami vůbec neprojdou. Mnoho mužů dnes funguje výhradně bezhotovostně a klasické bankovky a mince u nich v kapse nenajdete. Přesto mnozí hotovost potřebují. A to dokonce běžně takovou, pro kterou je malá každá peněženka. Nechte muže nosit peníze stylově a luxusně v klipu. Klipy na peníze z ušlechtilého kovu a v komfortním designu jsou navíc skutečně exkluzivním dárkem.

Luxusní klíčenky nejen pro majitele slavných značek aut

Muži milují auta. Některá si dopřejí, o jiných z jakýchkoliv důvodů pouze celoživotně sní. Ani když je netrápí finance, nemusí si vždy pořídit auto svých snů. Může jim připadat zbytečně vyzývavým, ne zrovna praktickým, nebo se prostě o své sny nechtějí připravit a ponechat si něco, po čem budou prostě pouze toužit. V malém jim tento sen můžete pomoci splnit. Luxusní klíčenky s logy slavných automobilových značek, jako třeba Ferrari nebo BMW, jsou oblíbeným luxusním dárkem pro muže. Pro majitele těchto značek by měly být dokonce povinnou výbavou k vozidlu.

Publikováno: 26. 01. 2021

Kategorie: Móda

Autor: Adam