Tipy na dárky pro děti, se kterými si vyhrají i jejich rodiče

Tipy na dárky pro děti, se kterými si vyhrají i jejich rodiče

Autíčka nebo letadla na dálkové ovládání? I když se možná někteří tváří, že jsou to hračky pro děti, všichni víme, že se s nimi dobře pobaví i dospělí. Podobných hraček je mnohem víc. Podívejte se, čím můžete na Vánoce potěšit své ratolesti a zároveň se dárkem pobavit také vy!

S hračkami na dálkové ovládání si užijete opravdovou legraci

Auta na dálkové ovládání jsou oblíbenou hračkou už mnoho let. Technika jde ale kupředu, a tak i dnešní autíčka jezdí rychleji, lépe reagují na ovladač, a především se podobají reálným moderním autům. Hrát si tak můžete s modely, které si v životní velikosti nemůžete dovolit. Projeďte se s Lamborghini, BMW nebo Mercedesem! O něco více šikovnosti vyžadují vrtulníky na dálkové ovládání. Připravte se na spoustu havárií, než se je naučíte řídit. Až to natrénujete, otevírá se vám brána ke dronům a natáčením či focením okolí z ptačí perspektivy. Podobně se dají pořídit i autobusy, traktory a další vozidla. Čemu dáte přednost, záleží jen na vkusu.

Vláčkodráhy a vláčky

Které dítě by nemělo rádo vlaky? Určitě je má rádo to vaše a jistě jste je kdysi milovali i vy. Dalším skvělým tipem na dárek pod stromeček je tedy vláčkodráha a vláček. Společným stavěním a hraním strávíte spoustu příjemného času. Podobně si užijete také s autodráhou.

Stavebnice

Z moderních stavebnic se dá postavit úplně všechno, co fantazie dovolí. Světoznámé Lego vydává stále nová a nová rozšíření. Za seznámení stojí dřevěné kostky Kapla nebo elastická stavebnice Rainbow Twist.

Společenské hry

Společenské hry už nejsou dávno jen pexeso, Člověče nezlob se a Černý Petr. Možností je mnohem více! A věřte, že než pochopíte pravidla některých obtížnějších her, pěkně si polámete hlavu. Vyberte hru, která je adekvátní k věku vašich dětí a dejte se do hraní už o svátcích. Nejen, že se pobavíte. Strávíte příjemný společný čas.

Publikováno: 12. 11. 2019

Kategorie: Děti

Autor: Adam