Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Děti

Tipy na dárky pro děti, se kterými si vyhrají i jejich rodiče

Autíčka nebo letadla na dálkové ovládání? I když se možná někteří tváří, že jsou to hračky pro děti, všichni víme, že se s nimi dobře pobaví i dospělí. Podobných hraček je mnohem víc. Podívejte se, čím můžete na Vánoce potěšit své ratolesti a zároveň se dárkem pobavit také vy!

S hračkami na dálkové ovládání si užijete opravdovou legraci

Auta na dálkové ovládání jsou oblíbenou hračkou už mnoho let. Technika jde ale kupředu, a tak i dnešní autíčka jezdí rychleji, lépe reagují na ovladač, a především se podobají reálným moderním autům. Hrát si tak můžete s modely, které si v životní velikosti nemůžete dovolit. Projeďte se s Lamborghini, BMW nebo Mercedesem!

O něco více šikovnosti vyžadují vrtulníky na dálkové ovládání. Připravte se na spoustu havárií, než se je naučíte řídit. Až to natrénujete, otevírá se vám brána ke dronům a natáčením či focením okolí z ptačí perspektivy.

Podobně se dají pořídit i autobusy, traktory a další vozidla. Čemu dáte přednost, záleží jen na vkusu.

Vláčkodráhy a vláčky

Které dítě by nemělo rádo vlaky? Určitě je má rádo to vaše a jistě jste je kdysi milovali i vy. Dalším skvělým tipem na dárek pod stromeček je tedy vláčkodráha a vláček. Společným stavěním a hraním strávíte spoustu příjemného času. Podobně si užijete také s autodráhou.

Stavebnice

Z moderních stavebnic se dá postavit úplně všechno, co fantazie dovolí. Světoznámé Lego vydává stále nová a nová rozšíření. Za seznámení stojí dřevěné kostky Kapla nebo elastická stavebnice Rainbow Twist.

Společenské hry

Společenské hry už nejsou dávno jen pexeso, Člověče nezlob se a Černý Petr. Možností je mnohem více! A věřte, že než pochopíte pravidla některých obtížnějších her, pěkně si polámete hlavu. Vyberte hru, která je adekvátní k věku vašich dětí a dejte se do hraní už o svátcích. Nejen, že se pobavíte. Strávíte příjemný společný čas.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.