Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dokonalé bydlení v Malešicích u Prahy

Již dlouho plánujete vlastní bydlení, ale nemůžete se rozhodnout, které by pro vás bylo tím nejvhodnějším? Určitě jste již někde zaslechli pojem nízkoenergetické či ekologické bydlení. Skutečně se jedná o velmi zajímavou alternativu, která bude za pár let naprostým standardem. Mezi ty zajímavější projekty patří Ecocity Malešice. Tento developerský projekt je v mnoha ohledech unikátní a je pravděpodobné, že splní všechna vaše očekávání. Dopřejte si luxusní a hlavně harmonické bydlení. Zajímá vás, proč je bydlení v Ecocity tak lákavé?

 

 

Každý, kdo momentálně hledá byty Praha si bydlení v Malešicích zamiluje. Ačkoliv se Malešice na první pohled jeví jako izolovaná a velmi klidná lokalita, nenechte se zmást. Je pouze 20 minut od centra Prahy. Autem se tam dostanete dokonce za polovinu. Pokud patříte mezi příznivce klidného bydlení, ale zároveň to nechcete mít daleko do „civilizace“, bude se vám bydlení v Malešicích líbit o to více. Domy jsou v těsné blízkosti s přírodou, což je ideální zejména pro maminky s dětmi. Vyjděte ven z domu a po pár krocích si budete připadat, jako byste ani nebyly pár minut od hlavního města.

Luxusní byty
v Ecocity Malešice se mohou pochlubit rozhlehlými prostory. Interiéry působí velmi vzdušně a rozhodně se v nich nebudete cítit stísněně. Svůj byt si můžete nechat přizpůsobit na míru svým představám. Samozřejmostí mohou být dvě koupelny či šatna. Ke každému bytu zároveň patří vlastní parkovací místo a sklep.

Byty Malešice jsou v souladu s požadavky moderního stavitelství a samozřejmě velmi ekologické. Domy jsou vybaveny moderní technikou, která je šetrná k okolnímu prostředí a energeticky nenáročná. Mezi další zajímavé luxusní byty Praha patří i Vila Augustus. I tento projekt má na svědomí developerská společnost JRD. Ta se úkolu zhostila velmi svědomitě a projekt dopadl na výbornou.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *