Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Lifestyle

Chcete se seznámit? Vyzkoušejte seznamku

Lidí, kteří žijí v současné době o samotě, stále přibývá. Všemožné výzkumy a renomovaní sociologové se shodují na tom, že to je výsledek současného životního stylu, přepracovanosti a spousty dalších volnočasových aktivit. Přitom každý člověk touží po tom svůj život s někým sdílet a mít vážnou známost. Pokud jste ale doposud neměli štěstí, možná je právě nyní ten nejlepší čas zkusit seznamku.

Seznamky

Zatímco ještě před pár lety byly seznamky považovány za líheň všemožných pochybných individuí, úchylů či těžko se seznamujících lidí, dnes je situace už zcela jiná a většina lidí se na možnost seznámení přes internet již nedívá z patra. Seznámení online využívají ve velkém rovněž úspěšní lidé, kteří nemají volného času nazbyt. Mnoho profilů proto patří lékařům, podnikatelům či manažerům. Popularita seznamek roste také především ve velkých městech jako je Praha a Brno, kde začíná být tento způsob seznámení u mladších generací takřka jedinou možností.

Speed-dating versus online seznamka

V případě seznamek máte v podstatě dvě možnosti, buď online seznamka, nebo naživo. V případě seznámení naživo jde o takzvaný speed-dating neboli rychlé rande. Jedná se o akce, kde se sejdete s ostatními zájemci v kavárně či restauraci a máte pět minut na to, abyste o člověku naproti vám zjistili co nejvíce. Po uplynutí času pak přijde další. Tato metoda seznamování je určitě každému dobře známá z amerických filmů. Ovšem rozhodně se nehodí pro stydlivé a nejisté jedince. Právě pro ty je ideálním seznamka přes internet. Tento způsob je v dnešní době nerychlejší a podle sesbíraných dat také nejúspěšnější. Navíc pro to ze začátku nemusíte udělat v podstatě nic, pouze se zaregistrujete, nahrajete pár svých fotek a pak už jen sedíte u svého počítače či mobilu a hledáte vaši osudovou lásku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *