Dokonalé osvětlení do vašeho interiéru

Dokonalé osvětlení do vašeho interiéru

Pustili jste se do rekonstrukce vašeho bydlení? V tom případě byste neměli zapomenout na to,  jak je důležité vybrat správné osvětlení. Výběr svítidel lidé velmi často podceňují, což ubírá celkovému dojmu z nového bydlení. Je to zvláštní, neboť je to právě světlo, díky kterému se doma cítíme útulně. Interiér by měl být osvětlen „tak akorát“, tedy aby byla intenzita světla přirozená. Příliš prosvícený interiér je stejně nepříjemný, jako potemnělý. Pojďme se spolu podívat na moderní řešení osvětlení, které by pro vás mohlo být inspirací. S novým osvětlením možná i ušetříte.

Je-libo minimalismus?

Sortiment moderního osvětlení je velmi pestrý. Skvělým příkladem je společnost Delta Light, který momentálně čítá asi 2500 produktů. Delta Light každoročně uvádí na trh nové modely, které se vyznačují moderním designem a ušlechtilými materiály. Samozřejmostí je pak užití nejnovějších světelných zdrojů – LED žárovek. Ty přináší zajímavou úsporu, která roste v závislosti na počtu svítidel, které jsou osazeny LED žárovkami. Na rozdíl od klasických žárovek se mohou pochlubit přirozeným světlem, které je pro náš zrak mnohem příjemnější. Ale zpět k samotným svítidlům. Nabídka Delta Light zahrnuje mnoho designových variant, při čemž nejmodernější trendy tíhnou k minimalismu. Vaše nové osvětlení bude praktickým a velmi vkusným doplňkem interiéru či exteriéru. Pro rozhlehlé interiéry jsou připraveny svítidla s vysokým výkonem, která poskytnou dostatek světla.  Produkty splňují nejpřísnější technická i estetický kritéria a dodají vašemu bydlení zcela nový rozměr.

Slaďte si osvětlení v jednotném designu

Díky pestré nabídce svítidel Delta Light nebude problém najít designově sladěnou řadu svítidel do celého interiéru. Vyberte si z různých typů světelných zdrojů s rozličnými výkon a prosvětlete všechny tmavá zákoutí. Veškeré typy osvětlení si můžete prohlédnout v showroomu v Praze a přesvědčit se tak o kvalitách a estetické vytříbenosti na vlastní oči. Pokud si nebudete s výběrem osvětlení vědět rady, spolehněte se na doporučení zkušených techniků, kteří jsou zde proto, aby vám pomohli.

Publikováno: 17. 03. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: Delta Light | led osvětlení | moderní svítidla | osvětlení | osvětlení LED | svítidla