Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

USB flash disk – reklamní předmět, který opravdu přitahuje pozornost

Přemýšlíte nad tím, jak zaujmout potenciální klienty a dostat svou firmu do jejich podvědomí? Dejte jim dáreček! Zákazníci je milují a nedají na ně dopustit a to i tehdy, jedná-li se o drobnost v podobě propisky nebo kapesního kalendáře. I tyto reklamní předměty jim budou čas od času připomínat vaše služby nebo produkty, ovšem chcete-li na ně opravdu zapůsobit, věnujte jim něco, co opravdu využijí. Žijeme v době moderních technologií a roste potřeba přepravy dat. Proč nosit důležité dokumenty v aktovce, když je můžeme mít na praktickém flash disku? „Flashka“ se stala každodenním pomocníkem nás všech a ukládáme si na ni také fotografie, hudbu nebo nejrůznější aplikace. Většina lidí ji má neustále při sobě. Věnujte jim zařízení s vašim logem a budou mít při sobě i kousek vašeho byznysu.

Flash disk s vlastním logem – nejefektivnější reklamní předmět všech dob

Reklamní usb disky se těší stále větší oblibě. Jsou mnohem praktičtější než ostatní reklamní předměty a jejich výrobní cena klesla natolik, že si je mohou dovolit i drobní podnikatelé. Zdůrazňujeme, že jde o investici, která se opravdu vyplatí. Na usb flash disk můžete navíc nahrát nejrůznější propagační materiály, které by v tištěné podobě většina zákazníků někam založila nebo rovnou vyhodila do koše. Vsadíte-li navíc na originální flash disky netradičních tvarů a zpracování, můžete se spolehnout, že se jimi budou obdarovaní zákazníci chlubit před svými kamarády a známými.

Obrovský sortiment flash disků za skandálně nízké ceny

Jedním z předních dovozců tradičních i netradičních reklamních předmětů je společnost CZECH IMAGE GROUP s.r.o., která nabízí opravdu pestrý sortiment usb disků. Vedle klasických plastových a kovových flashek si můžete vybrat i z opravdu luxusních kousků. Flashka se zirkony nebo zabudovaná do legendárního švýcarského nože Victorinox je skutečně nepřehlédnutelná. Neméně zajímavé jsou i vtipné flash disky v podobě drůbeží nohy, grilovaného stehýnka nebo třeba banánu. Vybere si opravdu každý. Najdete je na usbflashdisk.cz.