USB flash disk - reklamní předmět, který opravdu přitahuje pozornost

USB flash disk - reklamní předmět, který opravdu přitahuje pozornost

Přemýšlíte nad tím, jak zaujmout potenciální klienty a dostat svou firmu do jejich podvědomí? Dejte jim dáreček! Zákazníci je milují a nedají na ně dopustit a to i tehdy, jedná-li se o drobnost v podobě propisky nebo kapesního kalendáře. I tyto reklamní předměty jim budou čas od času připomínat vaše služby nebo produkty, ovšem chcete-li na ně opravdu zapůsobit, věnujte jim něco, co opravdu využijí. Žijeme v době moderních technologií a roste potřeba přepravy dat. Proč nosit důležité dokumenty v aktovce, když je můžeme mít na praktickém flash disku? „Flashka“ se stala každodenním pomocníkem nás všech a ukládáme si na ni také fotografie, hudbu nebo nejrůznější aplikace. Většina lidí ji má neustále při sobě. Věnujte jim zařízení s vašim logem a budou mít při sobě i kousek vašeho byznysu.

Flash disk s vlastním logem – nejefektivnější reklamní předmět všech dob

Reklamní usb disky se těší stále větší oblibě. Jsou mnohem praktičtější než ostatní reklamní předměty a jejich výrobní cena klesla natolik, že si je mohou dovolit i drobní podnikatelé. Zdůrazňujeme, že jde o investici, která se opravdu vyplatí. Na usb flash disk můžete navíc nahrát nejrůznější propagační materiály, které by v tištěné podobě většina zákazníků někam založila nebo rovnou vyhodila do koše. Vsadíte-li navíc na originální flash disky netradičních tvarů a zpracování, můžete se spolehnout, že se jimi budou obdarovaní zákazníci chlubit před svými kamarády a známými.

Obrovský sortiment flash disků za skandálně nízké ceny

Jedním z předních dovozců tradičních i netradičních reklamních předmětů je společnost CZECH IMAGE GROUP s.r.o., která nabízí opravdu pestrý sortiment usb disků. Vedle klasických plastových a kovových flashek si můžete vybrat i z opravdu luxusních kousků. Flashka se zirkony nebo zabudovaná do legendárního švýcarského nože Victorinox je skutečně nepřehlédnutelná. Neméně zajímavé jsou i vtipné flash disky v podobě drůbeží nohy, grilovaného stehýnka nebo třeba banánu. Vybere si opravdu každý. Najdete je na usbflashdisk.cz.