Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Přestaňte se bát usmívat – s bělostným úsměvem vám to půjde

Dbáte o svůj zevnějšek? Děláte dobře, protože většina lidí dá na první dojem a to, jak na své okolí působíte reflektuje stávájící i budoucí vztahy. Nechme však psychologickou stránku tu tam a zaměřme se na to podstatné. Pokud vám i navzdory veškerému úsilí připadá, že stále nejste tak atraktivní, podívejte se do zrcadla a usmějte se. Pokud se vám naskytl pohled na zašedlé nebo zežloutlé zuby namísto nablýskaných perliček, trefili jste do černého. Ne nadarmo se říká, že detaily tvoří celek a je to právě bělostný chrup, který se na celkovém vzhledu podílí podstatnou měrou.

Bílé zuby může mít každý

Máte za to, že jsou pro většinu „smrtelníků“ zářivě bílé zuby nedosažitelným snem? Nenechte se zmýlit – známé osobnosti, které se na fotografiích v bulváru tak rády usmívají, nemají o nic lepší předpoklady k lepšímu chrupu než vy. Jednoduše si je nechávají vybělit a to samé můžete udělat taky. Pokud se vám nedaří dosáhnout dokonalého úsměvu přirozenou cestou, vsaďte na bělení zubů, které vám doslova rozzáří ústa.

Bojíte se zubaře? Vybělte si zuby doma!

Bělení zubů patří ke standardním stomatologickým zákrokům a nabízí ho prakticky každý zubař. Nemáte-li však čas na pravidelné kůry, případně je-li pro vás zubařské křeslo příliš stresující, vsaďte na variantu B a začněte si zuby bělit doma. Na trhu je spoustu dostupných přípravků, které vaše zuby okamžitě vybělí a bohužel často i poškodí. Důvodem je obsah agresivních látek jako TEA a peroxid vodíku.

BeconfiDent – přípravky, které jsou k chrupu šetrné

Při výběru přípravků na bělení zubů se proto v prvé řadě zajímejte o složení. Nechcete-li šlápnou vedle, vsaďte na známou značku BeconfiDent. Unikátní produktovou řadu vyvinuli špičkoví američtí a švédští stomatologové a o kvalitě svědčí celá řada prestižních titulů v nezávislých médiích. O produktech BedonfiDent se v superlativech zmínil také švédský lifestyle magazín VeckoRevyn, který mu udělil plný počet bodů.

Pokud se o zdravý životní styl zajímáte, zřejmě jste již o bělení zubů pomocí BeconfiDent slyšeli. Přípravky jsou populární především v USA, ale na oblibě získávají i v Evropě, kde si jejich kvalitu ověřilo více než 60. 000 spokojených zákazníků.

Produktová řada BeconfiDent obsahuje přípravek Dual Foam, který je určen pro dlouhodobější přírodní bělení, ale také neméně šetrnou sadu Teeth Whitening Starter Kit, díky které můžete mít bílý chrup do několika desítek minut. Trpíte-li nepříjemným bruxismem (skřípání zubů), pak vám v noci přijde vhod speciální zubní dlaha Dental Guard. I ta se vyrábí v USA a ti, kteří ji již vyzkoušeli, si efekt nemohou vynachválit.

Chcete si o domácím bělení přečíst více, případně si kvalitní přípravky BeconfiDent koupit z pohodlí domova? V tom případě vás odkážeme na www.beconfident.cz.