Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Dopřávejte si uvolňující koupel ve vířivce každý den!

Někteří z nás si i v dnešní době v souvislosti s vířivou vanou vybaví luxusní apartmán, ale pravdou je, že jde o stále dostupnější zařízení, které se stává nedílnou součástí mnoha domácností. I navzdory lepší dostupnosti si ovšem zachovává punc luxusu a patří k oblíbeným doplňkům. Vířivá vana, whirlpoolka, ale také jacuzzi, to je unikátní kombinace designu a užitné hodnoty, kterou se může pochlubit jen málokteré zařízení. Přemýšlíte o tom, že si ji pořídíte? V tom případě se řiďte následujícím doporučením. Chtějte jen to nejlepší!

Koupě vířivky představuje významnou investici a zaslouží si, abychom ji důkladně promysleli. Snažit se ušetři na materiálech není řešení. Vířivá vana vám musí sloužit velmi dlouho a tím, že sáhnete po levnějším, ale mnohem méně kvalitním modelu, nic nevyřešíte. Nesnažte se vyměnit vysoce odolný akrylát a dřevěné obložení za nevábně vypadající plasty. Stejně tak si dejte pozor na laciné kopie, které na první pohled vypadají jako prvotřídní produkty od vyhlášených výrobců, ale jejich kvalit samozřejmě nedosahují.

Plagiátorství se týká především exkluzivních značek SWIM SPA Canadian SPA, POOL SPA a Aquavia Spa. Chcete-li mít jistotu, že za své peníze skutečně dostanete to nejlepší, obraťte se na českou společnost SPA Studio, která se na vířivé vany zmíněných značek specializuje. Aktuální nabídku najdete na webu www.spa-studio.cz/cs. Všechny nabízené modely si samozřejmě můžete prohlédnout i na vlastní oči v některém z showroomů.

SPA Stuio nabízí venkovní i domácí vířivé vany, které jsou protkány moderními technologiemi. Propracované systémy trysek se společně s aromaterapií postarají o vaše maximální blaho a díky intuitivnímu ovládání budete mít celý proces pod kontrolou. Patříte-li mezi technologické nadšence, určitě oceníte možnost ovládat vířivku prostřednictvím aplikace v tabletu nebo chytrém telefonu. A to je teprve začátek. Vyberte si kompaktního pomocníka, který vás každý den dá do pořádku, nebo obra, do kterého se vleze i parta vašich nejlepších přítel. Jakmile jednou ochutnáte výhody vlastní vířivky, už si bez ní nedokážete představit život…