Sportování ve velkém stylu

Sportování ve velkém stylu

Léto je ideální období pro provozování oblíbených sportů. Pokud jste si už dostatečně odpočinuli a chtěli byste volný čas naopak trávit aktivně, na nic nečekejte. Spojte příjemné s užitečným – dejte do pořádku kolo a vydejte na výlet. Cyklostezek každým rokem přibývá a najdete je i v okolí velmi zajímavých lokalit. Jen u nás jich je na tisíce a další na vás čekají v zahraničí. Cyklovýlety se staly standardní součástí nabídek cestovních kanceláří a vyrazit na ně můžete i vy. A aby se vám šlapalo příjemněji, pořiďte si oblečení. A to nejlépe takové, které v sobě snoubí komfort a styl.

I na kole můžete vypadat dobře

Chcete si jízdu na kole užít naplno? I sebelépe naplánovaný výlet vám může pokazit počasí a to nejen nečekaný „slejvák“. Cyklistům dokáže znepříjemnit život i horké letní sluníčko. Pokud jste již během „tropů“ podnikli výlet, pocit propoceného oblečení důvěrně znáte. Stačí přitom tak málo – cyklistický dres na zakázku. Nejen, že budete vypadat, jak Lance Armstrong, ale navíc získáte perfektní ochranu před nepřízní počasí. Pro cyklo dresy na míru přitom nemusíte nikam daleko. Český výrobce ELEVEN sportswear nabízí kompletní sortiment cyklo oblečení na míru, který vaše zážitky na sedle umocní na maximum.

Na kole během celého roku

ELEVEN sportswear se neomezuje pouze na cyklodresy. Vyrábí i oblečení, které využijete v průběhu celého roku. Mrzne až praští, ale vy na kolo zkrátka musíte? Nezapomeňte si teplou cyklo bundu, která vám poskytne pohodlí i v teplotách nižších, než 0°C. Je-li na bundu brzy a na cyklodres zima, sáhněte po cyklo vestě. Jsou lehké, prodyšně, voděodolné a navíc s reflexní kapsičkou. Pokud vás sortiment českého výrobce zaujal, najdete ho na eleven-sportswear.cz. Ceny kvalitě neodpovídají – naopak jsou mnohem nižší, než by se dalo u prvotřídního cyklo oblečení čekat.