Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Potřebujete něco levně vytisknout nebo okopírovat?

vy jistě čas od času potřebujete něco vytisknout nebo kopírovat. Tisk několika listů hravě zvládne i vaše domácí tiskárna, ale v případě několika desítek nebo stovek papírů je ekonomičtější a rychlejší návštěva copycentra. Výkonnou kopírkou navíc běžné domácnosti nedisponují a v případě náhlé potřeby tisku většího množství materiálů vám nic jiného ani nezbude.

Kopírování a tisk v CopyCan Shopu se vyplatí

Pokud hledáte místo pro kopírování v Praze, zastavte se v CopyCan Shopu, který nabízí široké portfolio služeb související s kopírováním a tiskem. Černobílý tisk ve formátech A3 a A4 provádí na kopírkách Canon IR 5000 a Rex Rotary MP7500. Pro barevný tisk copycentrum využívá zařízení Canon Imagepress C1 a C+ a Canon CLC 1130. Zmíněné tiskárny umožňují černobílý a barevný tisk ve formátech A3 a A4, transparentní folie ve formátu A4, papírové samolepící štítky, tónované a duhové papíry, speciální papíry nebo strukturované papíry. Tato zařízení garantují vysokou kvalitu a ostrost tisku. Na pražský CopyCanShop se můžete obrátit také s velkoplošným tiskem ve formátu A0 a tojak na obyčejný papír, tak na fotopapír nebo polokarton.

Kopírování a tisk Praha v CopyCan Shopu se vzhledem k velmi nízkým cenám opravdu vyplatí. Za zmínku stojí i skutečnost, že vás nikdo nebude nutit tisknout či kopírovat větší množství dokumentů. Tisk a kopírování je možné již od jednoho listu papíru.

Kopírováním a tiskem nabídka služeb teprve začíná

Za zmínku stojí i další služby jako je skenování, laminování, vazba diplomových prací, tvorba vizitek, DTP, potisk reklamních předmětů a triček a další. Platný ceník a další informace najdete na www.copycanshop.cz. Pražskou pobočku najdete na adrese Praha – Vinohrady, Lucemburská 1021/1.