Dopřejte si jedinečnou masáž přímo u vás doma!

Dopřejte si jedinečnou masáž přímo u vás doma!

Hledáte způsob, jak se dostat do fyzické i psychické pohody? Není nic lepšího, než se alespoň na pár desítek minut oddat péči zkušeného maséra… Ale co když nemáte času nazbyt a nechcete ho trávit dojížděním za odborníky přes celou Prahu? V tom případě vás budou zajímat mobilní masáže, které provádí kvalifikovaní fyzioterapeuti z firmy FyzioDomu. Dorazí k vám domů nebo na jiné smluvené místo a postarají se o vaše blaho!

Nechte se hýčkat odborníkem

Jádro firmy FyzioDomu tvoří vystudovaní profesionálové. Fyzioterapeuti s praxí mají vysokoškolské vzdělání se zaměřením na diagnostiku, léčbu a prevenci poruch pohybového systému člověka. Pravidelně se vzdělávají a doplňují své znalosti, takže mohou poskytovat špičkové služby. V rámci prvního setkání fyzioterapeut stanoví vaší anamnézu a určí cíl terapie. Typ masáže si samozřejmě můžete vybrat sami, ale zároveň vám odborník doporučí vhodnou kombinaci technik, která vyřeší vaše zdravotní problémy. Ceny jsou příjemné a objednáte-li si více hodin (např. 2 hodiny nebo balíček 10 hodin), můžete masáže rozdělit mezi jednotlivé členy rodiny. Jedinou podmínkou je, aby procedura probíhala na stejném místě.

Vyberte si masáže podle svého gusta

Co se týče typů masáží, fyzioterapeuti provádí klasické i méně všední techniky. V nabídce najdete švédskou, hloubkovou cílenou, relaxační, hawaiskou, těhotenskou či křišťálovou masáž. Mimo to také Dornovu metodu a masáž horkými kameny. Fyzioterapeuti používají čistě přírodní orientální kosmetiku Yasminka bez obsahu ropných produktů, syntetických barviv a umělých parfemací. Masážní oleje zanechávají kůži jemnou, pružnou a vláčnou bez mastného filmu.

Masáž jako nevšední dárek

Mobilní masáže můžete věnovat někomu jako dárek. Stačí, když mu pořídíte dárkový poukaz na masáž. Platnost poukazu je jeden rok a v případě potřeby je přenositelný. Chcete-li se dozvědět více, zamiřte na www.fyziodomu.cz.

Publikováno: 05. 04. 2016

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: dárkový poukaz na masáže | mobilní masáže praha