Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Pořiďte si do garáže francouzského elegána

Která z francouzských automobilek se vám vybaví jako první? Citroën, nebo Peugeot? Pravděpodobně ani jedna, prim hrál a pravděpodobně vždy bude hrát Renault. Společnost, kterou v roce 1899 založili bratři Renaultovi, si prošla stoupáním na výsluní, ale i pády. Zkrátka vším, co se na důležitou automobilku, jejíž vozy brázdí silnice všech kontinentů, sluší a patří. Automobily s kosočtvercem na přídi jsou populární i u nás. V posledních letech jejich prodej razantně stoupl a většinou se jedná o zbrusu nové vozy. Důvodem je zřejmě inovativní design nejnovějších modelů, ale i příznivá cena a bohatá výbava.

Uvažujete o frantíkovi?

Plánujete obměnu vozového parku a Renault je jedním z kandidátů? V poměru cena/výkon patří automobily ze země galského kohouta k nejlepším. Nabídka Renaultu uspokojí široké spektum klientů. Potřebujete menší vozítko, které vás bezpečně dopraví do práce a odpoledne na nákupy? Vyberte si Clio. Pro rodinu s dětmi je v pohotovosti nástupce legendárního Megana, švihácký sedan Fluence. Renault má ve své flotile i dálniční křičník Latitude, jež ocení nejeden manažer. Tím samozřejmě výčet vozů nekončí, ale vraťme se k dalším přednostem, kterými jsou náhradní díly Renault. I sebelepší vůz se časem opotřebuje a vám nezbude, než ho dát do pořádku.

Levněji už to nejde

Náhradních dílů pro francouzské vozy je dostatek a navíc jsou k mání za velmi pěkné ceny. Skvělým příkladem je i společnost POINTCAR s.r.o., na jejímž webu renaulty.cz se můžete o cenovém rozpětí přesvědčit sami. Lákadlem jsou zejména použité náhradní díly Renault, jejichž cena je, v porovnání s novými, nesrovnatelně nižší. Prodej použitých náhradních dílů, ale i zbrusu nových kousků, není to jediné, co POINTCAR nabízí. V portfoliu služeb najdete i prodej ojetých vozidel, přípravu na STK, montáž náhradních dílů i tažných zařízení. Zkrátka kompletní servis, který vás mile překvapí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *