Pořiďte si do garáže francouzského elegána

Pořiďte si do garáže francouzského elegána

Která z francouzských automobilek se vám vybaví jako první? Citroën, nebo Peugeot? Pravděpodobně ani jedna, prim hrál a pravděpodobně vždy bude hrát Renault. Společnost, kterou v roce 1899 založili bratři Renaultovi, si prošla stoupáním na výsluní, ale i pády. Zkrátka vším, co se na důležitou automobilku, jejíž vozy brázdí silnice všech kontinentů, sluší a patří. Automobily s kosočtvercem na přídi jsou populární i u nás. V posledních letech jejich prodej razantně stoupl a většinou se jedná o zbrusu nové vozy. Důvodem je zřejmě inovativní design nejnovějších modelů, ale i příznivá cena a bohatá výbava.

Uvažujete o frantíkovi?

Plánujete obměnu vozového parku a Renault je jedním z kandidátů? V poměru cena/výkon patří automobily ze země galského kohouta k nejlepším. Nabídka Renaultu uspokojí široké spektum klientů. Potřebujete menší vozítko, které vás bezpečně dopraví do práce a odpoledne na nákupy? Vyberte si Clio. Pro rodinu s dětmi je v pohotovosti nástupce legendárního Megana, švihácký sedan Fluence. Renault má ve své flotile i dálniční křičník Latitude, jež ocení nejeden manažer. Tím samozřejmě výčet vozů nekončí, ale vraťme se k dalším přednostem, kterými jsou náhradní díly Renault. I sebelepší vůz se časem opotřebuje a vám nezbude, než ho dát do pořádku.

Levněji už to nejde

Náhradních dílů pro francouzské vozy je dostatek a navíc jsou k mání za velmi pěkné ceny. Skvělým příkladem je i společnost POINTCAR s.r.o., na jejímž webu renaulty.cz se můžete o cenovém rozpětí přesvědčit sami. Lákadlem jsou zejména použité náhradní díly Renault, jejichž cena je, v porovnání s novými, nesrovnatelně nižší. Prodej použitých náhradních dílů, ale i zbrusu nových kousků, není to jediné, co POINTCAR nabízí. V portfoliu služeb najdete i prodej ojetých vozidel, přípravu na STK, montáž náhradních dílů i tažných zařízení. Zkrátka kompletní servis, který vás mile překvapí.