Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Byznys

Certifikace výrobků CE se vyplatí

Certifikace výrobků stvrzují, že má výrobek deklarované vlastnosti. Jedním z významných je certifikát CE.

Certifikát CE označuje výrobky vyhovující právním předpisům Evropské unie. Výrobky nesoucí označení tímto certifikátem se mohou volně prodávat v rámci Evropského hospodářského prostoru (EHP) a rovněž v Turecku. EHP sdružuje všech 27 členských států EU a současně Norsko, Lichtenštejnsko a Island (tedy země ESVO).

Je certifikace CE povinnou?

CE certifikace je povinnou pouze u některých kategorií výrobků, ale jako dobrovolnou ji lze doporučit i u dalších. Pomáhá výrobkům snadněji se prosadit na trhu, zvyšuje jejich prestiž i prestiž celé firmy, snižuje množství reklamací, pozitivně ovlivňuje export a je vlastně jedním z marketingových nástrojů.

Kdy je CE certifikace povinnou?

CE certifikát je povinný pro poměrně dost skupin různých výrobků. Jedná se například o zařízení obsahující nebezpečné látky, stroje, tlakové nádoby a tlaková zařízení, měřicí zařízení, zdravotnické pomůcky, hračky, stavební výrobky, výtahy, zařízení spalující plynová paliva, teplovodní kotle, lanové dráhy pro přepravu osob, zařízení a ochranné systémy používané v místech s nebezpečím výbuchu, aktivní implantabilní zdravotnické prostředky, zařízení spojená se spotřebou elektrické energie (chladničky, televize, žárovky apod.), elektronická a elektrická zařízení, kde je nutná elektromagnetická kompatibilita, zařízení používaná v místech s nebezpečím výbuchu, pyrotechnika a výbušniny pro civilní využití, diagnostické zdravotnické prostředky in vitro, zařízení pracující s nízkým napětím, zařízení spojená s emisemi hluku na životní prostředí, váhy s neautomatickou činností, rádiová a telekomunikační koncová zařízení i osobní ochranné pracovní prostředky.

Nechte vyřízení certifikace na profesionálech

Potřebují vaše výrobky CE certifikaci? Požádejte o ni profesionálně a získejte ji bez zbytečných průtahů. Společnost Profi Cert v.o.s. se specializuje na vyřízení CE certifikace. Pomůže vám zajistit shodu výrobku s požadavky EU i určit, zda můžete produkt posoudit vy, či jste povinni požádat oznámený subjekt. Sestaví pro vás technickou dokumentaci dokládající shodu a vytvoří EU prohlášení o shodě. Firma má know-how v oblasti CE certifikace výrobků a zajistí ji i pro vaše výrobky.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *