Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Technika

Tlumiče hluku – efektivní způsob jak snížit hladinu zvuku v podniku

Bydlení ve větších městech má spoustu výhod. Dostatek pracovních příležitostí, perfektní občanská vybavenost… A stejně tak i negativ, kterých jsou obyvatelé vesnic ušetřeni. Týkají se především přítomnosti průmyslových zón, ale také samostatných výrobních podniků v bezprostřední blízkosti obytné části města. Jejich fungování je naštěstí regulováno přísnou legislativou, která upravuje množství emisí, ale také hladinu hluku. A právě ten často narušuje jinak harmonický život a majitelům provozoven nezbývá, než se postarat o to, aby byl hluk v normě. K tomu slouží nejrůznější protihluková opatření – například protihlukové stěny SAI ATIS.

SAI ATIS – specialista na odhlučnění

Protihlukové desky a panely jsou nejefektivnějším nástrojem pro snížení hladiny hluku a společnost SAI ATIS poskytuje komplexní služby. Ty nespočívají jen v dodávce a montáži protihlukových bariér, ale také v prvotním měření a návrhu optimálního řešení. Díky letitým zkušenostem a modernímu vybavení specialisté ze SAI ATIS vždy najdou finančně šetrný a přesto funkční způsob odhlučnění.

Protihlukové panely a desky jsou navrženy tak, aby snížili hladinu zvuků z různých zdrojů na požadovanou úroveň. Protihluková opatření nejsou důležitá jen kvůli okolnímu prostředí objektu, ale také osobám, které se pohybují uvnitř. Nepříjemné a příliš hlasité zvuky jsou eliminovány, čímž je zabráněno jejich negativním účinkům na lidské zdraví. Montáž protihlukových panelů a desek lze provést v jakémkoliv typu terénu a jednotlivé prvky jsou navrženy tak, aby jejich instalace nevyžadovala úpravy a byla co nejjednodušší.

Jak odhlučnění probíhá

Spolupráce se SAI ATIS začíná měřením hluku a zpracováním akustické studie. Následuje návrh a realizace systému a v poslední fázi je opět provedeno měření, na základě kterého lze zjistit reálné snížení hladiny zvuku. Tlumiče hluku od SAI ATIS jsou vhodné pro všechny typy podniků a vždy můžete počítat s individuálním přístupem, bez kterého by výsledek nemohl být stoprocentní. Spoustu dalších informací o protihlukových opatřeních najdete na www.sai-atis.cz.