Tlumiče hluku - efektivní způsob jak snížit hladinu zvuku v podniku

Tlumiče hluku - efektivní způsob jak snížit hladinu zvuku v podniku

Bydlení ve větších městech má spoustu výhod. Dostatek pracovních příležitostí, perfektní občanská vybavenost... A stejně tak i negativ, kterých jsou obyvatelé vesnic ušetřeni. Týkají se především přítomnosti průmyslových zón, ale také samostatných výrobních podniků v bezprostřední blízkosti obytné části města. Jejich fungování je naštěstí regulováno přísnou legislativou, která upravuje množství emisí, ale také hladinu hluku. A právě ten často narušuje jinak harmonický život a majitelům provozoven nezbývá, než se postarat o to, aby byl hluk v normě. K tomu slouží nejrůznější protihluková opatření – například protihlukové stěny SAI ATIS.

SAI ATIS - specialista na odhlučnění

Protihlukové desky a panely jsou nejefektivnějším nástrojem pro snížení hladiny hluku a společnost SAI ATIS poskytuje komplexní služby. Ty nespočívají jen v dodávce a montáži protihlukových bariér, ale také v prvotním měření a návrhu optimálního řešení. Díky letitým zkušenostem a modernímu vybavení specialisté ze SAI ATIS vždy najdou finančně šetrný a přesto funkční způsob odhlučnění. Protihlukové panely a desky jsou navrženy tak, aby snížili hladinu zvuků z různých zdrojů na požadovanou úroveň. Protihluková opatření nejsou důležitá jen kvůli okolnímu prostředí objektu, ale také osobám, které se pohybují uvnitř. Nepříjemné a příliš hlasité zvuky jsou eliminovány, čímž je zabráněno jejich negativním účinkům na lidské zdraví. Montáž protihlukových panelů a desek lze provést v jakémkoliv typu terénu a jednotlivé prvky jsou navrženy tak, aby jejich instalace nevyžadovala úpravy a byla co nejjednodušší.

Jak odhlučnění probíhá

Spolupráce se SAI ATIS začíná měřením hluku a zpracováním akustické studie. Následuje návrh a realizace systému a v poslední fázi je opět provedeno měření, na základě kterého lze zjistit reálné snížení hladiny zvuku. Tlumiče hluku od SAI ATIS jsou vhodné pro všechny typy podniků a vždy můžete počítat s individuálním přístupem, bez kterého by výsledek nemohl být stoprocentní. Spoustu dalších informací o protihlukových opatřeních najdete na www.sai-atis.cz.